banner392

Pamukova, Geyve, Söğütlü, Karasu Kaymakamları değişti.

Resmi Gazete'de yayımlanan Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile 427 mülki idare amirinin görev yerleri değiştirildi. Resmi gazetede yayınlanan kararname ile Sakarya'da 4 Vali Yardımcısı ve 5 Kaymakamın yerleri değişti.

Pamukova, Geyve, Söğütlü, Karasu Kaymakamları değişti.

Resmi Gazetede yayınlanan son kararname ile Sakarya'da 5 ilçenin Kaymakamı değişti. Kararname ile ayrıca Sakarya'ya 4 Vali Yardımcısı gelirken 3 Vali Yardımcısı ise başka illere atandı

Sakarya Vali Yardımcılıklarına

Mersin Silifke Kaymakamı Ersin Emiroğlu, Aksaray Sultanhamamı Kaymakamı Murat Karasu, Bursa Vali Yardımcısı Yalçın Bulut ve İstanbul Vali Yardımcısı Cemalettin Özdemir atandı. Mevcut Vali Yardımcılarından Abdullah Rauf Ulusoy Kocaeli Vali Yardımcılığına, Halil Serdar Cevheroğlu Bursa Vali Yardımcılığına ve Mehmet Fatih Çiçekli ise İstanbul Vali Yardımcılığına getirildi.

GEYVE:
Geyve Kaymakamı İlyas Memiş Balıkesir Burhaniye Kaymakamlığına atanırken yerine ise Konya Cihanbeyli Kaymakamı Mustafa Kutlu atandı.

SÖĞÜTLÜ:
Söğütlü ilçesine Artvin Vali Yardımcısı Cevat Uyanık atanırken Esengül Korkmaz Çilekli İstanbul Beykoz Kaymakamı oldu.

PAMUKOVA:
Düzce Kaynaşlı Kaymakamı Cemal Demiryürek atanırken mevcut Kaymakam Recai Karal ise Bursa İznik Kaymakamı oldu.

KARASU:
Kırklareli Pınarhisar Kaymakamı Ahmet Naci Helvacı Karasu Kaymakamı olurken mevcut kaymakam Aziz Mercan ise Yalova Vali Yardımcısı oldu.

PAMUKOVA'NIN YENİ KAYMAKAMI:
12.12.1980 tarihinde İstanbul'da doğdu.İlk ve orta öğrenimini İstanbul'da,Üniversite tahsilini Muğla Üniversitesi İ.İ.B.F. iktisat bölümünde tamamladı.
 
30.07.2004 tarihinde Tokat Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliğine başladı. Amasya-Hamamözü, Karabük-Eflani ilçelerinde Kaymakam vekilliği yaptı. 
İngiltere'de 10 ay süreli İngilizce dil eğitimi kursuna katılmış,
2007–2008 yılları arası Afyonkarahisar-Evciler, 
2008–2010 yılları arasında Van-Çatak,
2010-2013 yılları arası Sivas-Hafik,
2013-2016 yılları arası Kırklareli-Pınarhisar İlçelerinde görev yapmış,
01 Aralık 2016 tarihli ve 29905 Sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 2016/861 sayılı Karar sayısı ile Kaynaşlı İlçesi Kaymakamı olarak atanmış, 
19 Aralık 2016 tarihinde Kaynaşlı Kaymakamı olarak görevine başlamıştır.

İyi derecede İngilizce bilen Kaymakam Cemal DEMİRYÜREK evli ve iki çocuk babasıdır.
 

Mehmet

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER