Kamer Genç Hayatını Kaybetti.

Türk Milleti, ‘ Beni Türk Bayrağı gölgesinde defnedin’ diyen büyüğünü kaybetti.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba Twitter hesabından attığı mesajda Eski CHP Milletvekili Kamer Genç'in hayatını kaybettiğini duyurdu. Ağbaba, "Laik Cumhuriyetin yılmaz ve Korkusuz savunucusu değerli büyüğümüz Kamer Genç'i kaybettik. Başımız sağolsun." diye yazdı.

KAMER GENÇ'İN VASİYETİ ULUSAL KANAL'DA AÇIKLANMIŞTI

E. Devlet Bakanı Ufuk Söylemez, Ulusal Kanal’da yayınlanan Alternatif programına katılan uzun süredir hastanede tedavi gören Kamer Genç’in vasiyetini açıklamıştı.

Pankreas kanseri nedeniyle uzun süredir hastanede tedavi gören CHP eski milletvekili Kamer Genç’i ziyaret eden ve ailesiyle görüşen Ufuk Söylemez, deneyimli siyasetçinin vasiyetiyle ilgili çarpıcı açıklama yaptı.. 

Sabahattin Önkibar’ın sunduğu programa katılan Ufuk Söylemez, önce vasiyeti açıklamak istemedi ancak programın ilerleyen dakikalarında o vasiyeti açıkladı.

“Laiklik elden giderken, Türkiye bir mezhep devletine dönüştürülürken, Cumhuriyetin bütün kurumları saldırı altındayken Tunceli’den çıkmış bu yiğit vatan evladı Cumhuriyetin değerlerini savunmuştur “ diyen Söylemez, Kamer Genç’in vasiyet olarak “ben iyileşemezsem, bana bir şey olursa beni Türk bayrağına sarın ve Tunceli’ye gönderin” dediğini açıkladı.

Pamukovahaber.com olarak Merhuma Allahtan rahmet dilerken, yakınlarına sabırlar diliyoruz

SAKARYA DA 22 ARALIK 2012 TARİHİNDE MİLLİ ANAYASA FORMU NA KATILAN KAMER GENÇ İLK DEFA PAMUKOVA HABER E KONU OLMUŞTU. İŞTE GENÇ İN O TARİHTE AFA DA YAPTIĞI KONUŞMANIN TAMAMI ŞÖYLEYDİ. 
Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2016, 23:16

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER