Erdoğan ve İbrahim Isır'ın amcaları Hüseyin Isır hayatını kaybetti.

CHP Sakarya Milletvekili adayı Erdoğan Isır İle İbrahim Isır’ın amcası Mustafa Isır Hayatını kaybetti.

Erdoğan ve İbrahim Isır'ın amcaları Hüseyin Isır hayatını kaybetti.

 Uzun süredir rahatsız olan ve tedavi gören Mustafa Isır dün Sakarya Araştırma Hastanesinde hayatını kaybetti.

Yakınlarını yasa boğan, Karasu da ikamet eden Mustafa Isır ın cenazesi bugün doğum yeri olan Pamukova ya getirilerek Çarşı camiinde öğle namazı sonrası kılınan cenaze namazından sonra sevenleri ile birlikte  yukarı mezarlığı defnedildi.

CENAZE NAMAZINA DIŞARDAN DA KATILANLAR OLDU.

CHP İl Başkanı Ayça Taşkent, Merkez İlçe Başkanı İlker Yılmaz ve ilçe örgütü üyeleri, İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Fisun Çetin, Eski İl Başkanlarından Oğuz Çuroğlu  yine CHP İl Yönetim Kurul üyelerinden Şaban Koludra,

Geyve Eski Belediye Başkanı Atilla Zeytinoğlu, Geyve İlçe Başkanı Mevlüt Aymaz ve İlçe Örgütü üyeleri, Arfiye İlçe Başkanı Kemal Örge ve yönetim kurulu üyeleri, Akyazı İlçe Başkanı Mithat Baştan ve ilçe örgütü, Eski ilçe Başkanlarından Muzaeffer Başer, CHP Milletvekili Adayı Elif Başer. Sakarya Belediye Başkan adaylarından Fatma Kurtuluş,

Mustafa Isır ın cenazesine katılan CHP il ve ilçe örgütleri temsilcileri oldular.

PAMUKOVA DAN TANIDIK EŞ VE DOSLARI YANINDA PARTİ BAŞKAN VE BELEDİYE BAŞKANLARI

Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser, Eski Başkan H. Ferudun Turan, Eski başkan Bedri Aytaç, Eski Başkan Süleyman Uysal, AKP İlçe Başkanı Fatih Akın, CHP İlçe Başkanı Ali Teke, DP İlçe Başkanı Ahmet Bilaloğul, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sabri Günay sivil toplum örgütleri başkan ve yöneticileri, Pamukovalılar Isır ları acı gününde yalnız bırakmadılar.

 

SON GÖREV

Mustafa Isır’ı son yolculuğunda yalnız bırakmayan akrabaları, dostları ve tanıdıkları yukarı mahalle kabristanlığına kadar giderek merhuma son görevlerini yerine getirdiler, mezarlıkta geride kalan yakınlarına taziyelerde bulundular.

 

Pamukovahaber.com olarak bizlerde Merhum Mustafa Isır'a Allahtan Rahmet dilerken, yakınlarına sabırlar diliyoruz.
 

BUDA ESKİ GÜNLERDEN KALAN BİR ANLIK GÖRÜNTÜ


Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2016, 23:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER