banner392

Selçuk Kılıçaslan’dan teşekkür mesajı

İYİ Parti Sakarya 2. Sıra Milletvekili adayı Selçuk Kılıçaslan, seçim sonuçlarının belli olmasının ardından teşkilatına ve vatandaşlara teşekkür etti. Şimdilik "hoşcakalın" diyen Kılıçaslan, canla başla çalışmaya devam edeceğinin altını çizdi.

Selçuk Kılıçaslan’dan teşekkür mesajı

Selçuk Kılıçaslan açıklamasında şu sözlere yer verdi;

“Değerli hemşehrilerim ve dava arkadaşlarım,

İYİ Parti Sakarya Milletvekili adayı olduğum 2023 Genel Seçimleri’nde maalesef istediğimiz sonucu alamadık. Beş yıl boyunca onurla yürüttüğüm İl Başkanlığı ve adaylık sürecimde partime ve davama fayda sağlamak üzere olanca gücümle çalıştım. Bu zaman zarfında benden desteklerini esirgemeyen cefakar teşkilat mensuplarımıza, kendilerini tanımaktan şeref duyduğum şehrimizin değerli eşrafına ve bize destek olan olmayan tüm hemşehrilerime sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

En zor günümüzde bile Yüce Allah’ın adaletine iman etmiş kişiler olarak, hep hakkımızda hayırlısı olsun diye dua ettik ve inanıyoruz ki hayırlısı böyleymiş.

Seçim sonucunda milletin helal oylarıyla tekrar milletvekili seçilerek TBMM’de bizleri temsil edecek olan Genel Başkan Yardımcımız ve Sakarya Milletvekilimiz, değerli ağabeyim Sn. Ümit Dikbayır’ı en içten dileklerimle kutluyor ve başarılar diliyorum.

Bundan sonra üzerimize düşen, rakiplerimizi tebrik etmek ve Sakarya’mız için yapacakları çalışmalarda üstün başarılar dilemektir.

Her zaman söylediğimiz gibi bu şehir bizim ve biz bu şehre hizmet etmek istiyoruz. Yüzümüzdeki gülümsemeyi eksik etmeden, canla başla çalışmaya devam edeceğiz.

Tekrar görüşmek üzere, şimdilik hoşçakalın…”

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2023, 09:05

Mehmet

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER