Özcan Pehlivanoğlu’nun ilk mesajı ‘ Allahın izni ile İktidar Olacağız’ oldu

Meral Akşener ile birlikte Yeni Partinin kurucular kurulu üyesi olan Özcan Pehlivanoğlu’nun ilk mesajı “ Allahın izni ile iktidar olacağız oldu.

Özcan Pehlivanoğlu’nun ilk mesajı ‘ Allahın izni ile İktidar Olacağız’ oldu

 Daha önce MHP MYK üyesi olan ve Meral Akşener in MHP den ayrılarak yeni Parti çalışmalarına girmesi ile Akşener ile birlikte yeni parti çalışmalarına destek veren Av. Özcan Pehlivanoğlu bu gün resmen adı da İyi Parti olarak açıklanan yeni partinin Kurucular kurulu listesi açıklandıktan sonra yaptığı açıklamada “ Meral Akşener le birlikte çıktık yola” başlıklı yazısı oldu. Pehlivanoğlu’nun en sıcak makale yolu ile yaptığı açıklamayı Pamukovahaber.com köşesinden yayınlıyoruz

İŞTE ÖZCAN PEHLİVAOĞLU’NUN YAPTIĞI AÇIKLAMA

MERAL AKŞENER'LE BİRLİKTE YOLA ÇIKTIK...

Türkiye'nin siyaset açısından bir nefes almaya ihtiyacı var. Siyasetimiz ne yazık ki, tarihte bir çok kez olduğu gibi tıkandı ve üretemez bir hale geldi.

Bunları aşarak, vatandaşlarımız için hep birlikte Türkiye'yi rahat, huzurlu, güvenli, mutlu ve daha zengin bir ülke yapmanın yollarını aramamız lazım..

İşte şimdi Meral AKŞENER'in liderliğinde kurulan ve benimde kurucularından biri olduğum “İYİ PARTİ” bu hedefleri gerçekleştirmek için yola çıktı...

Unutmayın ki, Türkiye hepimizin ülkesi... Üzerine oturduğumuz zenginliklerin verimli kullanılması, sosyal adaletin sağlanması ve hukukun üstünlüğünün gerçekleştirilmesi elimizdedir. Yeter ki, bu doğrultuda kucaklaşalım ve hedefe hep birlikte yürüyelim.

Şahsi amaçlarımdan biri olmakla beraber, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener ve diğer arkadaşlarımın da ortak amacı gelecek nesillere güçlü ve insanca yaşanabilir bir Türkiye bırakmaktır.

Bunun önderliğini de, Meral AKŞENER liderliğinde öncelikle kadınlarımız ve gençlerimiz yapmalıdır.

Ben umutluyum, sizlerde umutlu olun çünkü bunun için sayısız nedenimiz var. Bu umutlarımızı gerçekleştirmek için ülkesini, milliyetini ve vatanını seven insanlar bir araya geldik... Bu siyasi hareketi sizlerle ele ele tutuşarak, kolkola girerek, sırt sırta vererek büyütüp, Allah'ın izni ile iktidar yapacağız...

Bunları yapmak için de, aramızda suni olarak var olan bütün ayrıları gayrıları kaldırdık...

Gelin Türkiye için hep birlikte “BİR” olalım...

Bu nedenle, partimizin Türkiye'ye ve Türk Milletine hayırlar getirmesini Allah'tan niyaz ediyorum.

Gayret bizden, destek sizlerden ve takdirde Yüce Allah'tandır.

 

Av. Özcan PEHLİVANOĞLU

İYİ PARTİ

KURUCULAR KURULU ÜYESİ

 

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2017, 13:25

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER