Güven Övün Parti Değiştirdi.

Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün Saadet Partisinden Başkan adayı olup seçildikten 9 ay 24 gün sonra İstifa etti. Ak Partiye geçti.

Güven Övün Parti Değiştirdi.

İstifasını interten üzerinden duyuran Güven Övün geçtiği Ak Parti den İl Başkanı Yunus Tever ve Pamukova İlçe Başkanı Burak Çelik ile birlikte görünen resimleri ile duyurdu. 
Güven Övün ün yaptığı açıklama şöyle. 
31 mart 2019 yerel seçimlerinde “Önce Pamukova”diyerek tüm siyasi eğilimleri Saadet Partisi çatısı altında birleştirerek bir Pamukova ittifakı kurmuştuk.Niyetimiz sadece kendini düşünen, Pamukova’yı baskı,korku ve tehtidle yönetenlerden kurtarmaktı. Bu seçimi bir partiler, genel başkanlar yarışı olmaktan çıkarmış isimler yarışı haline getirmiştik. Tüm Pamukova buna inandı ve şimdiye kadar oy attıkları partileri bırakarak bizleri destekledi. 31 martta Pamukova ayağındaki prangadan, sırtındaki kamburdan kurtuldu.


O zamandan beri takip ediyorsunuz. Pamukova’yı bir adım öteye götürmek için canla başla çalışıyor, bu beldenin makus talihini tersine çevirmek için çaba sarfediyorum.
Pamukova bugüne kadar hizmet anlamında hep öksüz kaldı. 24 Haziran milletvekili seçimlerinde Sakarya’nın her ilçesinde gece gündüz beraber çalıştığımız milletvekili adayımız Sayın Ekrem Yüce Büyükşehir Belediye Başkanımız olmuşken Pamukova’yı bu nimetten mahrum etmek bu güzel ilçeye yapılacak olan en büyük haksızlıktı.
Yoğun şekilde yaptığımız istişareler sonunda memleketimizin ali menfaatlerini düşünerek siyasi hayatımıza bize inanan dostlarla beraber tekrar Ak Parti’ de devam etme kararı almış bulunuyoruz.
Bu süreçte bizi bağrına basan, güzel dostluklar edindiğim milli görüş camiasına teşekkürü bir borç bilirim.
Bundan böyle Pamukovamızı hakkettiği yere ulaştırmak için daha sağlam adımlarla, daha güçlü bir sesle hizmete devam edeceğiz.
Kamuoyuna saygıyla duyrulur.

Pamukova Belediye Başkanı
Güven Övün

Mehmet

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER