Gelecek Partisi’nde il kongresi heyecanı

Gelecek Partisi, kısa sürede ilçe kongrelerini tamamlayarak Sakarya İl Kongresi’ne hazırlanıyor. İl Kongresi 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda yapılacak.

Gelecek Partisi’nde il kongresi heyecanı

İl kongresi öncesi Gelecek Partisi Kurucu Üyesi, Teşkilat Başkan Yardımcısı ve 1. Bölge Sorumlusu Ahmet Akçay Sakarya’ya gelerek partililerle buluştu. Sakarya İl Başkanı Ender Serbes ve yönetim kurulu üyeleri ayrıca ilçe başkanları ile bir araya gelen Akçay, partisinin çalışmaları hakkında bilgi alış-verişinde bulundu.

Ender Serbes, yaptığı açıklamada, Ahmet Akçay’ı Sakarya’da ağırlamaktan mutluluk duyduklarını söyledi. İlçe kongrelerini büyük bir hız ve başarıyla tamamlayarak il kongresi için hazırlık yaptıklarını belirten Serbes, “İnşallah il kongremizi çok güzel ve anlamlı bir günde 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda yapacağız. Coşkulu ve heyecanlıyız. Şükürler olsun Gelecek Partisi milletimizin içinden, milletimizin dertlerine derman, taze bir nefes olmak için yola çıktı ve pandemi sürecine rağmen bu günlere geldi.” diye konuştu.

Serbes, Türk milletinin yüzyıllardır davası olan insan onurunu korumak için yola koyulduklarını dile getirerek Gelecek Partisi’nin kurulalı 7 ay olmasına rağmen, Türkiye’nin geleceği için şimdiden büyük bir umut olduğunu kaydetti. Bu umudu asla boşa çıkmayacaklarının altını çizen Serbes, şöyle konuştu: “Çünkü, Gelecek Partisi zor zamanlarda ahlakı, adaleti ve insan haklarını korumak için var. Ülkemizde huzur kaybolmuş, sadece mutlu bir azınlık keyif sürdürmektedir. Ülkemizde hukuk devleti yok edilmiş, sadece küçük bir zümre için adalet işlemektedir. Halkın hak ettiği asgari refah ortadan kaldırılmış, sadece iktidardan nasipleneneler refah içerisinde yaşamaktadır. İşte Gelecek Partisini kurduran sebepler bunlardır ve halktan da büyük teveccüh görmüştür. Yeis ve ümitsizliğe yer yok. Türkiyenin geleceği aydınlıktır.”

Mehmet

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER