CHP GENEL MERKEZİ LİSTEYİ AÇIKLADI

Sakarya CHP Milletvekili aday listesi açıklandı. Liste bazılarına göre beklene listeydi. Ancak sıralama bazılarına göre sürpriz oldu. Erdoğan Isır Pamukova, Geyve bölgesinde 2. Sıra olarak beklenirdi. Ancak Isır 3. Sıra olarak geldi.

CHP GENEL MERKEZİ LİSTEYİ AÇIKLADI

İŞTE LİSTE

1.sıra Engin ÖZKOÇ (Üniversite - İşadamı)
2.sıra Hüseyin Avni Şahin (Lise - Müteahhit)
3.sıra Erdoğan Isır (Yüksek okul - Esnaf)
4.sıra Ayhan Bal (Üniversite - Serbest)
5.sıra Elif Asiye Başer (Yüksek lisans – Uluslar arası ilişkiler)
6.sıra Ayşe Kılıç (Üniversite - Emekli)

7.sıra Enis ceylan (Üniversite - Mühendis)

CHP İl Başkanı Ayça Taşkent,  “Parti Meclisimizden çıkan liste budur. Tüm aday adaylarımızın geçtiğimiz süreç boyunca,  ‘Sıralamamız ne olursa olsun, partimiz için çalışacağız’ dediler. Bizim hedefimiz de herkesin dediği gibi 7 Haziran seçimlerinde başarıyı elde etmek ve milletvekilleri çıkarmaktır. Geçtiğimiz bir aylık süreçte yapılan çalışmalar, aday adaylarımızı örgütlerimize ve ilçelerimizdeki vatandaşlara tanıtmaya yönelik çalışmalardı. Bundan sonraki çalışma şeklimiz ise bu akşam gerçekleştireceğimiz il yönetim kurulu toplantısının ardından belli olacak. Bu yol haritasını belirledikten sonra vakit kaybetmeden çalışmalarımıza başlayacağız” dedi.

BUDA TÜM TÜRKİYE LİSTESİ
ADANA 1 ELİF DOĞAN TÜRKMEN ÜNİVERSİTE AVUKAT 

ADANA 2 ZÜLFİKAR İNÖNÜ TÜMER ÜNİVERSİTE SERBEST 

ADANA 3 İBRAHİM ÖZDİŞ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 

ADANA 4 AYDIN USLUPEHLİVAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 

ADANA 5 MUSTAFA KEMAL ÖZKAN ÜNİVERSİTE DOKTOR 

ADANA 6 MÜZEYYEN ŞEVKİN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 

ADANA 7 RIZA METE ÜNİVERSİTE DOKTOR 

ADANA 8 AHMET ADIGÜZEL ÜNİVERSİTE DOKTOR 

ADANA 9 ABDULLAH SEDAT DOĞAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 

ADANA 10 RUKİYE ÇİNKILIÇ ÜNİVERSİTE AVUKAT 

ADANA 11 AKİF KEMAL AKAY ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 

ADANA 12 MUSTAFA BİLGİLİOĞLU ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ 

ADANA 13 YÜKSEL KARAASLAN ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR 

ADANA 14 ORHAN SÜMER LİSE SERBEST 



ADIYAMAN 1 MEHMET SELÇUK TABAK ÜNİVERSİTE DOKTOR 

ADIYAMAN 2 ABDURRAHMAN TUTDERE ÜNİVERSİTE AVUKAT 

ADIYAMAN 3 FATMA ULUBEY YÜKSEKOKUL GAZETECİ 

ADIYAMAN 4 MEHMET KARAHAN İLKOKUL İŞADAMI 

ADIYAMAN 5 KARİP BOZKURT LİSE SERBEST 



AFYONKARAHİSAR 1 BURCU KAYIKCI ÜNİVERSİTE AVUKAT 

AFYONKARAHİSAR 2 MEHMET ALİ ECER ÜNİVERSİTE DOKTOR 

AFYONKARAHİSAR 3 MEHMET TUĞRUL AKKUŞ LİSE TİCARET 

AFYONKARAHİSAR 4 YALÇIN GÖRGÖZ LİSE SERBEST 

AFYONKARAHİSAR 5 BEKİR KASAP ÜNİVERSİTE MEMUR 



AĞRI 1 CEMİL ERHAN ÜNİVERSİTE AVUKAT 

AĞRI 2 MUHAMMED NİDAİ ÖZMEN ÜNİVERSİTE EĞİTİMCİ 

AĞRI 3 MEHMET SIDDIK YEL İLKOKUL EMEKLİ 

AĞRI 4 ERKAN SAYAN YÜKSEKOKUL ESNAF 



AKSARAY 1 MEHMET ÖZTÜRK ÜNİVERSİTE ECZACI 

AKSARAY 2 HAŞMET TEKİN ÖKÇE ÜNİVERSİTE EMEKLİ 

AKSARAY 3 MEHMET ALİ TOPAÇ İLKOKUL EMEKLİ 



AMASYA 1 MUSTAFA TUNCER ÜNİVERSİTE AVUKAT 

AMASYA 2 RAMİS TOPAL LİSE İŞADAMI 

AMASYA 3 DEVRİM ERSOY ÜNİVERSİTE TİCARET 



ANKARA 1. Bölge 1 AYŞE GÜLSÜN BİLGEHAN ÜNİVERSİTE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 

ANKARA 1. Bölge 2 NECATİ YILMAZ ÜNİVERSİTE AVUKAT 

ANKARA 1. Bölge 3 TEKİN BİNGÖL ÜNİVERSİTE DOKTOR 

ANKARA 1. Bölge 4 AYLİN NAZLIAKA ÜNİVERSİTE İŞKADINI 

ANKARA 1. Bölge 5 LEVENT GÖK ÜNİVERSİTE AVUKAT 

ANKARA 1. Bölge 6 ALİ HAYDAR HAKVERDİ ÜNİVERSİTE AVUKAT 

ANKARA 1. Bölge 7 BÜLENT KUŞOĞLU ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR 

ANKARA 1. Bölge 8 HİKMET TEPE ÜNİVERSİTE AVUKAT 

ANKARA 1. Bölge 9 GAMZE TAŞCIER ÜNİVERSİTE ECZACI 

ANKARA 1. Bölge 10 EMRE DOĞAN ÜNİVERSİTE AVUKAT 

ANKARA 1. Bölge 11 SELAHATTİN EMRE ÜNİVERSİTE AVUKAT 

ANKARA 1. Bölge 12 DURDU ÖZBOLAT LİSE İŞADAMI 

ANKARA 1. Bölge 13 SEMA AKSOY ÜNİVERSİTE AVUKAT 

ANKARA 1. Bölge 14 KAZIM SÖNMEZ ÜNİVERSİTE EMEKLİ 

ANKARA 1. Bölge 15 FARUK ÖZDEMİR ÜNİVERSİTE SENDİKACI 

ANKARA 1. Bölge 16 ERDOĞAN KILIÇ ÜNİVERSİTE AVUKAT 

ANKARA 1. Bölge 17 BİRSEN TEMİR ÜNİVERSİTE EĞİTİMCİ 

ANKARA 1. Bölge 18 İLYAS GÜVEN EROĞLU ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 



ANKARA 2. Bölge 1 ŞENAL SARIHAN ÜNİVERSİTE AVUKAT 

ANKARA 2. Bölge 2 MURAT EMİR ÜNİVERSİTE AVUKAT 

ANKARA 2. Bölge 3 AHMET HALUK KOÇ ÜNİVERSİTE DOKTOR 

ANKARA 2. Bölge 4 NİHAT YEŞİL ÜNİVERSİTE SERBEST 

ANKARA 2. Bölge 5 ALİRIZA ERBAY ÜNİVERSİTE DOKTOR 

ANKARA 2. Bölge 6 CELALETTİN KOÇ LİSE İŞADAMI 

ANKARA 2. Bölge 7 SEMRA DİNÇER ÜNİVERSİTE EKONOMİST 

ANKARA 2. Bölge 8 BARIŞ OZAN VURAL ÜNİVERSİTE AVUKAT 

ANKARA 2. Bölge 9 ALİ YILMAZ ÜNİVERSİTE AVUKAT 

ANKARA 2. Bölge 10 SERVET ÜNSAL ÜNİVERSİTE DOKTOR 

ANKARA 2. Bölge 11 SELMA ERGEN ÜNİVERSİTE SERBEST 

ANKARA 2. Bölge 12 HAYDAR DOĞAN YÜKSEKOKUL EMEKLİ 

ANKARA 2. Bölge 13 ABİDİN ŞAHİN YÜKSEK LİSANS AVUKAT 

ANKARA 2. Bölge 14 UFUK ATAÇ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 



ANTALYA 1 NİYAZİ NEFİ KARA ÜNİVERSİTE DOKTOR 

ANTALYA 2 DENİZ BAYKAL YÜKSEK LİSANS AVUKAT 

ANTALYA 3 ÇETİN OSMAN BUDAK ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ 

ANTALYA 4 MUSTAFA AKAYDIN ÜNİVERSİTE DOKTOR 

ANTALYA 5 DEVRİM KÖK YÜKSEKOKUL TURİZMCİ 

ANTALYA 6 FİGEN ÇALIKUŞU ÜNİVERSİTE AVUKAT 

ANTALYA 7 RAFET ZEYBEK ÜNİVERSİTE SAVCI 

ANTALYA 8 NUSRET BAYAR YÜKSEKOKUL EĞİTİMCİ 

ANTALYA 9 DENİZ FİLİZ ÜNİVERSİTE AVUKAT 

ANTALYA 10 SULTAN YEGEN ÜNİVERSİTE AVUKAT 

ANTALYA 11 SEVİNDİK GİZLİ ÜNİVERSİTE DOKTOR 

ANTALYA 12 CAVİT ARI ÜNİVERSİTE AVUKAT 

ANTALYA 13 GÜRKUT ACAR ÜNİVERSİTE AVUKAT 

ANTALYA 14 İBRAHİM KESER YÜKSEK LİSANS ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 



ARDAHAN 1 ENSAR ÖĞÜT ÜNİVERSİTE İŞADAMI 

ARDAHAN 2 SEZGİN KAYA ÜNİVERSİTE İŞADAMI 



ARTVİN 1 UĞUR BAYRAKTUTAN ÜNİVERSİTE AVUKAT 

ARTVİN 2 MUSA ULUTAŞ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 



AYDIN 1 BÜLENT TEZCAN ÜNİVERSİTE AVUKAT 

AYDIN 2 METİN LÜTFİ BAYDAR ÜNİVERSİTE DOKTOR 

AYDIN 3 HÜSEYİN YILDIZ LİSE İŞADAMI 

AYDIN 4 MEHMET FATİH ATAY ÜNİVERSİTE AVUKAT 

AYDIN 5 TAYFUN TALİPOĞLU ÜNİVERSİTE GAZETECİ 

AYDIN 6 FERDA ÇAĞLAR ERKUT YÜKSEK LİSANS İŞLETMECİ 

AYDIN 7 FULYA ÜSTÜNDAĞ ÜNİVERSİTE BİYOLOG 



BALIKESİR 1 MEHMET TÜM YÜKSEKOKUL İŞADAMI 

BALIKESİR 2 AHMET AKIN LİSE SANAYİCİ 

BALIKESİR 3 NAMIK HAVUTÇA ÜNİVERSİTE AVUKAT 

BALIKESİR 4 FİKRET ŞAHİN ÜNİVERSİTE DOKTOR 

BALIKESİR 5 ALİ KEMAL DEVECİLER ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR 

BALIKESİR 6 ENSAR AYTEKİN ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR 

BALIKESİR 7 İRFAN BARIŞ LİSE EMEKLİ 

BALIKESİR 8 İSMAİL AYNUR YÜKSEKOKUL MALİ MÜŞAVİR 



BARTIN 1 MUHAMMET RIZA YALÇINKAYA ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 

BARTIN 2 AYSU BANKOĞLU ÜNİVERSİTE AVUKAT 



BATMAN 1 CELAL AYHAN LİSE İŞADAMI 

BATMAN 2 AHMET DURMAZ ORTAOKUL MÜTEAHHİT 

BATMAN 3 KEMAL DEMİR İLKOKUL MÜTEAHHİT 

BATMAN 4 MENDÜH DOĞRU İLKOKUL SERBEST 



BAYBURT 1 MURAT BÜLBÜL LİSE YÖNETİCİ 

BAYBURT 2 ÖNAL AŞUT İLKOKUL ÇİFTÇİ 



BİLECİK 1 YAŞAR TÜZÜN LİSE İŞADAMI 

BİLECİK 2 ALİ ÇAĞATAY KARAAHMET ÜNİVERSİTE AVUKAT 



BİNGÖL 1 AHMET BAZANCİR LİSE EMEKLİ 

BİNGÖL 2 KEMAL SATICI ÜNİVERSİTE EMEKLİ 

BİNGÖL 3 HÜSEYİN NEGÜZEL İLKOKUL İŞÇİ 



BİTLİS 1 NASİP UYĞAN YÜKSEKOKUL OPERATÖR 

BİTLİS 2 MEHMET KAÇAR ORTAOKUL SERBEST 

BİTLİS 3 MEVLAN KARABAĞ ORTAOKUL ESNAF 



BOLU 1 TANJU ÖZCAN ÜNİVERSİTE AVUKAT 

BOLU 2 YUSUF RENKLİ ÜNİVERSİTE AVUKAT 

BOLU 3 MEHMET BURAK COP YÜKSEK LİSANS ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 



BURDUR 1 MEHMET GÖKER ÜNİVERSİTE DOKTOR 

BURDUR 2 KADİR KOÇ ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN 

BURDUR 3 OKAN KURD ÜNİVERSİTE ECZACI 



BURSA 1 LALE KARABIYIK YÜKSEK LİSANS ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 

BURSA 2 CEYHUN İRGİL ÜNİVERSİTE DOKTOR 

BURSA 3 ORHAN SARIBAL ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 

BURSA 4 ERKAN AYDIN ÜNİVERSİTE ECZACI 

BURSA 5 NURHAYAT ALTACA KAYIŞOĞLU ÜNİVERSİTE AVUKAT 

BURSA 6 MUSTAFA ŞENYURT ÜNİVERSİTE İŞADAMI 

BURSA 7 ASÜDE ŞENOL ÜNİVERSİTE AVUKAT 

BURSA 8 NURAY ÇOHAN ÜNİVERSİTE MİMAR 

BURSA 9 İSMET KARACA ÜNİVERSİTE TURİZMCİ 

BURSA 10 TAHİR GÜRHAN AKDOĞAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 

BURSA 11 DENİZ BAYKAL ÜNİVERSİTE AVUKAT 

BURSA 12 ÖZGÜR ŞAHİN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 

BURSA 13 NECATİ ŞAHİN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 

BURSA 14 ŞADİ ÖZDEMİR ÜNİVERSİTE İŞLETMECİ 

BURSA 15 ERKAN DÖNMEZ LİSE YÖNETİCİ 

BURSA 16 AYŞE ŞAHİN ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR 

BURSA 17 İNAN KESER ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 

BURSA 18 METİN ÇELİK LİSE ESNAF 



ÇANAKKALE 1 MUHARREM ERKEK ÜNİVERSİTE AVUKAT 

ÇANAKKALE 2 BÜLENT ÖZ LİSE YÖNETİCİ 

ÇANAKKALE 3 AHMET KÜÇÜK ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 

ÇANAKKALE 4 ALİ SARIBAŞ ÜNİVERSİTE MİMAR 



ÇANKIRI 1 MURAT BERAT ATALAY YÜKSEK LİSANS İŞADAMI 

ÇANKIRI 2 İLHAN TEKİN LİSE EMEKLİ 



ÇORUM 1 TUFAN KÖSE ÜNİVERSİTE AVUKAT 

ÇORUM 2 MUHARREM BOZDOĞAN LİSE ANTRENÖR 

ÇORUM 3 DİNÇER SOLMAZ ÜNİVERSİTE AVUKAT 

ÇORUM 4 SAİM TOPGÜL İLKOKUL SERBEST 



DENİZLİ 1 MELİKE BASMACI ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 

DENİZLİ 2 KAZIM ARSLAN ÜNİVERSİTE AVUKAT 

DENİZLİ 3 GÜLİZAR BİÇER KARACA ÜNİVERSİTE AVUKAT 

DENİZLİ 4 ADİL DEMİR ÜNİVERSİTE AVUKAT 

DENİZLİ 5 AHMET DİVARCI ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 

DENİZLİ 6 HALİS ÖDEL YÜKSEK LİSANS İŞADAMI 

DENİZLİ 7 ADNAN KESKİN ÜNİVERSİTE AVUKAT 



DİYARBAKIR 1 MUHSİN KOÇYİĞİT ÜNİVERSİTE EKONOMİST 

DİYARBAKIR 2 GÜNDOĞAN MERMUTLUOĞLU ÜNİVERSİTE AVUKAT 

DİYARBAKIR 3 GÜLABİ ŞİMŞEK ÜNİVERSİTE MİMAR 

DİYARBAKIR 4 MURAT UZUN ÜNİVERSİTE ECZACI 

DİYARBAKIR 5 MAHMUT AZİZ ŞERAN YÜKSEKOKUL İŞADAMI 

DİYARBAKIR 6 ASLI AÇIKGÖZ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 

DİYARBAKIR 7 MUSTAFA BOZ ÜNİVERSİTE AVUKAT 

DİYARBAKIR 8 AYŞE YELKOVAN ÜNİVERSİTE EMEKLİ 

DİYARBAKIR 9 BURHAN ALTAY LİSE EMEKLİ 

DİYARBAKIR 10 VEYSİ ERGÜN YÜKSEKOKUL SERBEST 



DÜZCE 1 ZAFER TEBER ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ 

DÜZCE 2 ALİ FUAT ŞAŞOĞLU ÜNİVERSİTE DOKTOR 

DÜZCE 3 ÖMER TAŞLI YÜKSEK LİSANS EMEKLİ 



EDİRNE 1 OKAN GAYTANCIOĞLU YÜKSEK LİSANS ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 

EDİRNE 2 ERDİN BİRCAN LİSE İŞADAMI 

EDİRNE 3 GÜRKAN GÜNESER ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 



ELAZIĞ 1 FEYZİ SEPTİOĞLU LİSE MÜTEAHHİT 

ELAZIĞ 2 YAŞAR KARABULUT ÜNİVERSİTE EMEKLİ 

ELAZIĞ 3 MUSTAFA YAVUZ LİSE GAZETECİ 

ELAZIĞ 4 FADİME YILMAZ ÜNİVERSİTE SERBEST 



ERZİNCAN 1 ERDOĞAN ÖZYALÇIN ÜNİVERSİTE DOKTOR 

ERZİNCAN 2 YALÇIN TANRIVERDİ YÜKSEK LİSANS MEMUR 

ERZURUM 1 GONCA AYTAŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT 

ERZURUM 2 İSMAİL İME LİSE EMEKLİ 

ERZURUM 3 ORHAN BOZKURT ÜNİVERSİTE GAZETECİ 

ERZURUM 4 DİLEK SOMUN İLKOKUL SERBEST 

ERZURUM 5 ŞABAN OTURGAN ÜNİVERSİTE SERBEST 

ERZURUM 6 EDİP CENGİZ YÜKSEKOKUL EMEKLİ 



ESKİŞEHİR 1 GAYE USLUER ÜNİVERSİTE DOKTOR 

ESKİŞEHİR 2 UTKU ÇAKIRÖZER ÜNİVERSİTE GAZETECİ 

ESKİŞEHİR 3 CEMAL OKAN YÜKSEL ÜNİVERSİTE AVUKAT 

ESKİŞEHİR 4 ERMAN GÖLET ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 

ESKİŞEHİR 5 METİN TOMSUK ÜNİVERSİTE EMEKLİ 

ESKİŞEHİR 6 ERDAL ÇAKICIER LİSE İŞADAMI 



GAZİANTEP 1 MEHMET ŞEKER ÜNİVERSİTE DOKTOR 

GAZİANTEP 2 MEHMET GÖKDAĞ ÜNİVERSİTE AVUKAT 

GAZİANTEP 3 ALİ PERİ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 

GAZİANTEP 4 ALİ SAYIN ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ 

GAZİANTEP 5 ERDAL GEÇİT ÜNİVERSİTE AVUKAT 

GAZİANTEP 6 SELİM KARAHAN ÜNİVERSİTE AVUKAT 

GAZİANTEP 7 MİRAY ÇANKAYA BULUT ÜNİVERSİTE AVUKAT 

GAZİANTEP 8 MUSTAFA ASLAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 

GAZİANTEP 9 MAHMUT KOZBAŞ ÜNİVERSİTE VETERİNER 

GAZİANTEP 10 ADİLE MERVE ALTINBAŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT 

GAZİANTEP 11 SEMRA HARMAN YÜKSEKOKUL EMEKLİ 

GAZİANTEP 12 AHMET ŞAHİN SEYRAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 



GİRESUN 1 BÜLENT YENER BEKTAŞOĞLU ÜNİVERSİTE ECZACI 

GİRESUN 2 SELAHATTİN KARAAHMETOĞLU ÜNİVERSİTE ECZACI 

GİRESUN 3 İBRAHİM AKGÜN LİSE İŞÇİ 

GİRESUN 4 BASRİ GÜRSOY ÜNİVERSİTE ECZACI 



GÜMÜŞHANE 1 MUSTAFA GÜLTEKİN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 

GÜMÜŞHANE 2 EDA ÇUBUKÇU ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN 



HAKKARİ 1 YAKUP SAMİOĞLU YÜKSEKOKUL MEMUR 

HAKKARİ 2 GİYASETTİN KOÇ İLKOKUL İŞADAMI 

HAKKARİ 3 KEREM KORKMAZ LİSE SERBEST 



HATAY 1 HİLMİ YARAYICI ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN 

HATAY 2 MEVLÜT DUDU ÜNİVERSİTE AVUKAT 

HATAY 3 SERKAN TOPAL ÜNİVERSİTE EĞİTİMCİ 

HATAY 4 BİROL ERTEM ÜNİVERSİTE DOKTOR 

HATAY 5 MEHMET RİYAT KIRMIZIOĞLU ÜNİVERSİTE DOKTOR 

HATAY 6 SUZAN ALHASOĞLU LİSE MUHASEBECİ 

HATAY 7 SONAY AYKUT ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 

HATAY 8 MEHMET GÖZEL LİSE TİCARET 

HATAY 9 BİLGEN DUMAN ÜNİVERSİTE KİMYAGER 

HATAY 10 DÖNDÜ DİLAN BEDİR ÜNİVERSİTE ECZACI 



IĞDIR 1 ADİL AŞIRIM ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 



ISPARTA 1 İRFAN BAKIR ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 

ISPARTA 2 İSA ÖNDER DİNÇTÜRK ÜNİVERSİTE ECZACI 

ISPARTA 3 MUSTAFA CEYHAN ÜNİVERSİTE İŞLETMECİ 

ISPARTA 4 İZZET BEYDOĞAN ORTAOKUL ÇİFTÇİ 



İSTANBUL 1. Bölge 1 ŞAFAK PAVEY YÜKSEK LİSANS YÖNETİCİ 

İSTANBUL 1. Bölge 2 GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ YÜKSEK LİSANS DİŞ HEKİMİ 

İSTANBUL 1. Bölge 3 GÜRSEL TEKİN LİSE YÖNETİCİ 

İSTANBUL 1. Bölge 4 BARIŞ YARKADAŞ LİSE GAZETECİ 

İSTANBUL 1. Bölge 5 MEHMET AKİF HAMZAÇEBİ YÜKSEK LİSANS MALİYECİ 

İSTANBUL 1. Bölge 6 MAHMUT TANAL ÜNİVERSİTE AVUKAT 

İSTANBUL 1. Bölge 7 İLHAN KESİCİ YÜKSEK LİSANS MÜHENDİS 

İSTANBUL 1. Bölge 8 OĞUZ KAAN SALICI ÜNİVERSİTE SİYASET BİLİMCİ 

İSTANBUL 1. Bölge 9 İHSAN ÖZKES YÜKSEK LİSANS MÜFTÜ 

İSTANBUL 1. Bölge 10 ONURSAL ADIGÜZEL ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 

İSTANBUL 1. Bölge 11 ALİ ÖZCAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 

İSTANBUL 1. Bölge 12 METİN AĞIRMAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 

İSTANBUL 1. Bölge 13 KADİR GÖKMEN ÖĞÜT ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ 

İSTANBUL 1. Bölge 14 CEM HAYDAR BEKTAŞ YÜKSEK LİSANS EKONOMİST 

İSTANBUL 1. Bölge 15 BİRSEN TURSUN DEMİREL ÜNİVERSİTE DOKTOR 

İSTANBUL 1. Bölge 16 İRFAN KARACAN ÜNİVERSİTE AVUKAT 

İSTANBUL 1. Bölge 17 BERHAN ŞİMŞEK YÜKSEK LİSANS YÖNETMEN 

İSTANBUL 1. Bölge 18 DERYA ŞENTÜRK ÜNİVERSİTE EKONOMİST 

İSTANBUL 1. Bölge 19 MUSTAFA CAN ATAKLI ÜNİVERSİTE GAZETECİ 

İSTANBUL 1. Bölge 20 NECDET SARAÇ ÜNİVERSİTE GAZETECİ 

İSTANBUL 1. Bölge 21 HASAN UZUNYAYLA ORTAOKUL İŞADAMI 

İSTANBUL 1. Bölge 22 OSMAN TANEY KORUTÜRK ÜNİVERSİTE EMEKLİ 

İSTANBUL 1. Bölge 23 İLKAY ORHAN ÜNİVERSİTE AVUKAT 

İSTANBUL 1. Bölge 24 ERKAN BAŞBOĞA ÜNİVERSİTE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 

İSTANBUL 1. Bölge 25 İRFAN HÜSEYİN YILDIZ YÜKSEK LİSANS MALİ MÜŞAVİR 

İSTANBUL 1. Bölge 26 NURETTİN SARIBAL ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 

İSTANBUL 1. Bölge 27 HÜSNİYE KAYA ÜNİVERSİTE TURİZMCİ 

İSTANBUL 1. Bölge 28 ÖZGEN NAMA ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ 

İSTANBUL 1. Bölge 29 SÜLEYMAN GÜZEL ORTAOKUL YÖNETİCİ 

İSTANBUL 1. Bölge 30 YAŞAR HASAN YALÇINKAYA ÜNİVERSİTE DOKTOR 

İSTANBUL 1. Bölge 31 DOĞAN ÇAKMAK ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 



İSTANBUL 2. Bölge 1 SELİNA DOĞAN ÜNİVERSİTE AVUKAT 

İSTANBUL 2. Bölge 2 AYKUT ERDOĞDU ÜNİVERSİTE DENETÇİ 

İSTANBUL 2. Bölge 3 MUSTAFA SEZGİN TANRIKULU YÜKSEK LİSANS AVUKAT 

İSTANBUL 2. Bölge 4 DURSUN ÇİÇEK YÜKSEK LİSANS EMEKLİ 

İSTANBUL 2. Bölge 5 SÜLEYMAN SENCER AYATA YÜKSEK LİSANS SOSYOLOG 

İSTANBUL 2. Bölge 6 GÜLAY YEDEKCİ ARSLAN ÜNİVERSİTE MİMAR 

İSTANBUL 2. Bölge 7 KADRİ ENİS BERBEROĞLU ÜNİVERSİTE EKONOMİST 

İSTANBUL 2. Bölge 8 DİDEM ENGİN YÜKSEK LİSANS MÜHENDİS 

İSTANBUL 2. Bölge 9 MUSTAFA SARIGÜL ÜNİVERSİTE İŞADAMI 

İSTANBUL 2. Bölge 10 YÜKSEL MANSUR KILINÇ ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ 

İSTANBUL 2. Bölge 11 CENGİZ ALP YÜKSEK LİSANS DOKTOR 

İSTANBUL 2. Bölge 12 ÇETİN SOYSAL LİSE EMEKLİ 

İSTANBUL 2. Bölge 13 MELDA ONUR ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ 

İSTANBUL 2. Bölge 14 HÜLYA ÇİĞDEM ANAD İBRAHİMHAKKIOĞLU ÜNİVERSİTE GAZETECİ 

İSTANBUL 2. Bölge 15 GÜL YÜKSEL ÜNİVERSİTE SİYASET BİLİMCİ 

İSTANBUL 2. Bölge 16 ZEYNEL ÖZTÜRK ÜNİVERSİTE AVUKAT 

İSTANBUL 2. Bölge 17 İNAN GÜNEY YÜKSEK LİSANS MALİ MÜŞAVİR 

İSTANBUL 2. Bölge 18 DURSUN BULUT ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 

İSTANBUL 2. Bölge 19 ÖZGÜR KOÇAK YÜKSEKOKUL İŞADAMI 

İSTANBUL 2. Bölge 20 MEHMET ERCAN KARAKAŞ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 

İSTANBUL 2. Bölge 21 GÜVEN KARATAŞ ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ 

İSTANBUL 2. Bölge 22 SEYFULLAH BEYSÜLEN ÜNİVERSİTE EMEKLİ 

İSTANBUL 2. Bölge 23 MUSTAFA OZAN ŞER ÜNİVERSİTE İŞADAMI 

İSTANBUL 2. Bölge 24 TEVFİK CEM TÜZÜN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 

İSTANBUL 2. Bölge 25 MEHMET SEVİGEN LİSE İŞADAMI 

İSTANBUL 2. Bölge 26 HÜLYA GÜNTAŞ YÜKSEKOKUL ÖĞRETMEN 



İSTANBUL 3. Bölge 1 BİHLUN TAMAYLIGİL ÜNİVERSİTE EKONOMİST 

İSTANBUL 3. Bölge 2 İLHAN CİHANER ÜNİVERSİTE AVUKAT 

İSTANBUL 3. Bölge 3 ENGİN ALTAY ÜNİVERSİTE EĞİTİMCİ 

İSTANBUL 3. Bölge 4 ALİ ŞEKER ÜNİVERSİTE DOKTOR 

İSTANBUL 3. Bölge 5 ERDOĞAN TOPRAK YÜKSEKOKUL YÖNETİCİ 

İSTANBUL 3. Bölge 6 EREN ERDEM LİSE GAZETECİ 

İSTANBUL 3. Bölge 7 MURAT ÖZÇELİK ÜNİVERSİTE EMEKLİ 

İSTANBUL 3. Bölge 8 ZEYNEL EMRE ÜNİVERSİTE AVUKAT 

İSTANBUL 3. Bölge 9 MEHMET BEKAROĞLU ÜNİVERSİTE DOKTOR 

İSTANBUL 3. Bölge 10 SİBEL ÖZDEMİR YÜKSEK LİSANS ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 

İSTANBUL 3. Bölge 11 EMİNE GÜLİZAR EMECAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 

İSTANBUL 3. Bölge 12 EFKAN BOLAÇ ÜNİVERSİTE AVUKAT 

İSTANBUL 3. Bölge 13 ÖZGÜR KARABAT ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR 

İSTANBUL 3. Bölge 14 SÜLEYMAN ÇELEBİ İLKOKUL SENDİKACI 

İSTANBUL 3. Bölge 15 HÜSEYİN ÖZKAHRAMAN ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ 

İSTANBUL 3. Bölge 16 ERHAN BOZAN ÜNİVERSİTE İŞADAMI 

İSTANBUL 3. Bölge 17 TÜLAY ATEŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT 

İSTANBUL 3. Bölge 18 MEHTAP ALBAYRAK ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 

İSTANBUL 3. Bölge 19 RIZA AKPOLAT ÜNİVERSİTE TURİZMCİ 

İSTANBUL 3. Bölge 20 HÜSEYİN AYDOĞDU ÜNİVERSİTE İŞADAMI 

İSTANBUL 3. Bölge 21 KEMAL ÇEBİ ÜNİVERSİTE İKTİSATÇI 

İSTANBUL 3. Bölge 22 NURCAN ŞANLI YÜKSEKOKUL İŞKADINI 

İSTANBUL 3. Bölge 23 ŞAHANIM METER ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 

İSTANBUL 3. Bölge 24 TAŞKAN UYSAL LİSE SERBEST 

İSTANBUL 3. Bölge 25 İBRAHİM YENER ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN 

İSTANBUL 3. Bölge 26 YEGÂNE GÜLEY YÜKSEK LİSANS AVUKAT 

İSTANBUL 3. Bölge 27 HÜSEYİN AKSU ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ 

İSTANBUL 3. Bölge 28 KEMAL DENİZ BOZKURT ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 

İSTANBUL 3. Bölge 29 SELAMİ DEĞİRMENCİ ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR 

İSTANBUL 3. Bölge 30 SELÇUK MÜSNAT HAZİNEDAR LİSE SERBEST 

İSTANBUL 3. Bölge 31 ALİ ULVİ GÖKBULAK ÜNİVERSİTE EKONOMİST 



İZMİR 1. Bölge 1 SELİN SAYEK BÖKE ÜNİVERSİTE İKTİSATÇI 

İZMİR 1. Bölge 2 MUSA ÇAM ÜNİVERSİTE EĞİTİMCİ 

İZMİR 1. Bölge 3 AHMET TUNCAY ÖZKAN ÜNİVERSİTE GAZETECİ 

İZMİR 1. Bölge 4 TACETTİN BAYIR LİSE İŞADAMI 

İZMİR 1. Bölge 5 ÖZCAN PURÇU ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ 

İZMİR 1. Bölge 6 ALİ YİĞİT LİSE İŞLETMECİ 

İZMİR 1. Bölge 7 MURAT BAKAN ÜNİVERSİTE AVUKAT 

İZMİR 1. Bölge 8 MUHSİN KURT LİSE İŞADAMI 

İZMİR 1. Bölge 9 ALİ HIDIR ULUDAĞ ÜNİVERSİTE AVUKAT 

İZMİR 1. Bölge 10 EDNAN ARSLAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 

İZMİR 1. Bölge 11 SABRİ ERGÜL ÜNİVERSİTE AVUKAT 

İZMİR 1. Bölge 12 SEVDA ERDAN KILIÇ ÜNİVERSİTE AVUKAT 

İZMİR 1. Bölge 13 TURGAY BOZOĞLU YÜKSEK LİSANS EKONOMİST 



İZMİR 2. Bölge 1 ZEYNEP ALTIOK ÜNİVERSİTE YAZAR 

İZMİR 2. Bölge 2 KEMAL KILIÇDAROĞLU ÜNİVERSİTE HESAP UZMANI 

İZMİR 2. Bölge 3 ZEKERİYA TEMİZEL ÜNİVERSİTE EKONOMİST 

İZMİR 2. Bölge 4 MUSTAFA ALİ BALBAY ÜNİVERSİTE GAZETECİ 

İZMİR 2. Bölge 5 AYTUN ÇIRAY ÜNİVERSİTE DOKTOR 

İZMİR 2. Bölge 6 ATİLA SERTEL ÜNİVERSİTE GAZETECİ 

İZMİR 2. Bölge 7 KAMİL OKYAY SINDIR ÜNİVERSİTE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 

İZMİR 2. Bölge 8 ALİ ENGİN ÜNİVERSİTE İŞADAMI 

İZMİR 2. Bölge 9 HÜSEYİN SEZER ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 

İZMİR 2. Bölge 10 ÜLKÜMEN RODOPLU ÜNİVERSİTE DOKTOR 

İZMİR 2. Bölge 11 ALİ KEMAL ELİTAŞ ÜNİVERSİTE TEKNİSYEN 

İZMİR 2. Bölge 12 TAHA OKAN ÜNİVERSİTE DOKTOR 

İZMİR 2. Bölge 13 NURGÜL UÇAR AKTUĞ ÜNİVERSİTE GAZETECİ 



KAHRAMANMARAŞ 1 KAMİL DALKARA LİSE SANAYİCİ 

KAHRAMANMARAŞ 2 AYŞE NİLDEN BAYAZIT POSTALCI ÜNİVERSİTE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 

KAHRAMANMARAŞ 3 EYLEM ÇAĞRAŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT 

KAHRAMANMARAŞ 4 HİLMİ EMRE KAZANCI ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR 

KAHRAMANMARAŞ 5 KİBAR ÖZDEMİR LİSE İŞLETMECİ 

KAHRAMANMARAŞ 6 SELİM SÜMEN ÜNİVERSİTE AVUKAT 

KAHRAMANMARAŞ 7 FATİH VİCDAN LİSE MUHASEBECİ 

KAHRAMANMARAŞ 8 DURAN ÖZDAL ÜNİVERSİTE İŞADAMI 



KARABÜK 1 CEVDET AKAY YÜKSEK LİSANS İŞADAMI 

KARABÜK 2 MUSTAFA AKAY YÜKSEKOKUL GAZETECİ 

KARAMAN 1 MUSTAFA CEM KAĞNICI ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 

KARAMAN 2 UYGAR TALAY ÜNİVERSİTE ECZACI 



KARS 1 ZEKİ NACİTARHAN ÜNİVERSİTE İŞLETMECİ 

KARS 2 ERKAN KARAGÖZ ÜNİVERSİTE HUKUKÇU 

KARS 3 AYSEL SADAK İLTAŞ YÜKSEK LİSANS GAZETECİ 



KASTAMONU 1 AHMET CANER YENİDÜNYA ÜNİVERSİTE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 

KASTAMONU 2 HASAN ŞEN YÜKSEKOKUL EMEKLİ 

KASTAMONU 3 YILMAZ KARAKOÇ ÜNİVERSİTE İKTİSATÇI 



KAYSERİ 1 ÇETİN ARIK YÜKSEK LİSANS DOKTOR 

KAYSERİ 2 ALİ PAŞA TAN ÜNİVERSİTE MALİYECİ 

KAYSERİ 3 AŞKIN GENÇ ÜNİVERSİTE İŞADAMI 

KAYSERİ 4 FEYZULLAH KESKİN ÜNİVERSİTE SERBEST 

KAYSERİ 5 TÜLİN TEMEL ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 

KAYSERİ 6 MUSTAFA ASLAN ÜNİVERSİTE AVUKAT 

KAYSERİ 7 AYHAN GÜLSOY ÜNİVERSİTE EMEKLİ 

KAYSERİ 8 MUSTAFA UTKU SARI ÜNİVERSİTE AVUKAT 

KAYSERİ 9 NAHİDE SEVGİ YALÇIN YÜKSEKOKUL EMEKLİ 



KIRIKKALE 1 MURAT ÇAKIRCA ÜNİVERSİTE AVUKAT 

KIRIKKALE 2 ZİYA KAVLAK ÜNİVERSİTE AVUKAT 

KIRIKKALE 3 HACI ARAP KARADURMUŞ YÜKSEKOKUL EMEKLİ 



KIRKLARELİ 1 TÜRABİ KAYAN ÜNİVERSİTE MİMAR 

KIRKLARELİ 2 VECDİ GÜNDOĞDU İLKOKUL ESNAF 

KIRKLARELİ 3 MEHMET TUNA SOYKAN ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ 



KIRŞEHİR 1 YILMAZ ZENGİN İLKOKUL İŞADAMI 

KIRŞEHİR 2 RİFAT ERTEM ÜNİVERSİTE NOTER 



KİLİS 1 MEHMET AKİF PERKER ÜNİVERSİTE ESNAF 

KİLİS 2 ÖKKAŞ ASLANTAŞ ORTAOKUL EMEKLİ 



KOCAELİ 1 FATMA KAPLAN HÜRRİYET ÜNİVERSİTE AVUKAT 

KOCAELİ 2 HAYDAR AKAR ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ 

KOCAELİ 3 TAHSİN TARHAN YÜKSEKOKUL İŞADAMI 

KOCAELİ 4 TURAN DUMLU ÜNİVERSİTE ECZACI 

KOCAELİ 5 CUMA KARAVAR LİSE İŞADAMI 

KOCAELİ 6 MEHMET TAMER SOLAKOĞLU ÜNİVERSİTE AVUKAT 

KOCAELİ 7 AYHAN MUTLU ÜNİVERSİTE DOKTOR 

KOCAELİ 8 RASİM MERİÇ ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ 

KOCAELİ 9 ASUDE FIRAT ÖZKAN LİSE İŞLETMECİ 

KOCAELİ 10 KEMAL NİŞANCI ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 

KOCAELİ 11 SABRİYE ŞAHİN LİSE EMEKLİ 



KONYA 1 MUSTAFA HÜSNÜ BOZKURT ÜNİVERSİTE DOKTOR 

KONYA 2 GÜLSÜM FİLORİNALI ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR 

KONYA 3 MEHMET TURGAY BİLGE ÜNİVERSİTE AVUKAT 

KONYA 4 ALİ CEMAL CÖMERT ÜNİVERSİTE VETERİNER 

KONYA 5 MEHMET ALİ ÜNAL ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 

KONYA 6 ALİ SAYAR ÜNİVERSİTE DOKTOR 

KONYA 7 DENİZ İNDİBİ ÇELİK ÜNİVERSİTE İŞLETMECİ 

KONYA 8 HÜSEYİN YAĞCI ÜNİVERSİTE TİCARET 

KONYA 9 SAİM SEZEN YÜKSEK LİSANS EMEKLİ 

KONYA 10 ALİ TEKİŞ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 

KONYA 11 MUSA GÖKÇE LİSE TEKNİSYEN 

KONYA 12 EMİNE BALIK ÜNİVERSİTE AVUKAT 

KONYA 13 MEHMET GAYRETLİ LİSE YÖNETİCİ 

KONYA 14 MEHMET TOPBAŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT 



KÜTAHYA 1 ALİ FAZIL KASAP ÜNİVERSİTE DOKTOR 

KÜTAHYA 2 MEHMET AYDIN UZUN ORTAOKUL İŞADAMI 

KÜTAHYA 3 FİSUN YILDIZ LİSE EV HANIMI 

KÜTAHYA 4 İBRAHİM SOLMAZ YÜKSEK LİSANS EMEKLİ 



MALATYA 1 VELİ AĞBABA ÜNİVERSİTE İŞADAMI 

MALATYA 2 HULİSİ PORGALI LİSE İŞADAMI 

MALATYA 3 BERNA KARADAŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT 

MALATYA 4 MEMBA KUŞCU ÜNİVERSİTE AVUKAT 

MALATYA 5 YUSUF SÜRÜCÜ ÜNİVERSİTE AVUKAT 

MALATYA 6 ETEM KÖRÜKMEZ LİSE İŞADAMI 



MANİSA 1 ÖZGÜR ÖZEL ÜNİVERSİTE ECZACI 

MANİSA 2 MAZLUM NURLU ÜNİVERSİTE AVUKAT 

MANİSA 3 TUR YILDIZ BİÇER ÜNİVERSİTE DOKTOR 

MANİSA 4 MUSTAFA BAŞGÜLŞEN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 

MANİSA 5 SABRİ TEMEL LİSE ESNAF 

MANİSA 6 SAKİNE ÖZ ÜNİVERSİTE MİMAR 

MANİSA 7 ABDULLAH SAKA ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR 

MANİSA 8 HASAN ÖREN LİSE İŞADAMI 

MANİSA 9 SANİYE AĞGÜL ÜNİVERSİTE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 



MARDİN 1 MEHMET ÇİFTSÜREN LİSE ESNAF 

MARDİN 2 MUHAMMED OLĞAÇ ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN 

MARDİN 3 ÖZLEM KARAMAN YÜKSEKOKUL EMEKLİ 

MARDİN 4 MEHMET FIRAT İNAL ÜNİVERSİTE SERBEST 

MARDİN 5 HAMZE EFE İLKOKUL EMEKLİ 

MARDİN 6 AYDIN PAKSAK ORTAOKUL ESNAF 



MERSİN 1 HÜSEYİN ÇAMAK ÜNİVERSİTE DOKTOR 

MERSİN 2 DURMUŞ FİKRİ SAĞLAR ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ 

MERSİN 3 AYTUĞ ATICI ÜNİVERSİTE DOKTOR 

MERSİN 4 MUSTAFA BAYSAN LİSE SANAYİCİ 

MERSİN 5 SERDAL KUYUCUOĞLU YÜKSEK LİSANS MÜHENDİS 

MERSİN 6 SİBEL GAZİ TABEL YÜKSEK LİSANS ŞEHİR PLANCISI 

MERSİN 7 EBRU ÇALIŞKAN ÜNİVERSİTE AVUKAT 

MERSİN 8 SEYİT ÖZANANAR ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 

MERSİN 9 ALİ KOÇ ORTAOKUL İŞADAMI 

MERSİN 10 NEVİN ZAİMOĞLU ÜNİVERSİTE AVUKAT 

MERSİN 11 CELAL ÇELİK YÜKSEK LİSANS EMEKLİ 



MUĞLA 1 AKIN ÜSTÜNDAĞ ÜNİVERSİTE AVUKAT 

MUĞLA 2 ÖMER SÜHA ALDAN ÜNİVERSİTE HUKUKÇU 

MUĞLA 3 NURETTİN DEMİR ÜNİVERSİTE DOKTOR 

MUĞLA 4 BURAK ERBAY ÜNİVERSİTE AVUKAT 

MUĞLA 5 EMRAH DOĞU ORTAOKUL TURİZMCİ 

MUĞLA 6 SÜLEYMAN GİRGİN ÜNİVERSİTE İŞÇİ 



MUŞ 1 ŞEMSETTİN ONULER LİSE ESNAF 

MUŞ 2 FEVZİ GÜMÜŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT 

MUŞ 3 YILDIRIM PAÇAL LİSE SERBEST 



NEVŞEHİR 1 HİLMİ BÜLENT TEKİNER ÜNİVERSİTE SERBEST 

NEVŞEHİR 2 CUMA YORGANCI ÜNİVERSİTE DOKTOR 

NEVŞEHİR 3 OSMAN FAHRİ ERTİK ÜNİVERSİTE EMEKLİ 



NİĞDE 1 DOĞAN ŞAFAK ÜNİVERSİTE TURİZMCİ 

NİĞDE 2 SEVGİ ÖZBEK ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ 

NİĞDE 3 RAMAZAN ERTAN LİSE İŞADAMI 



ORDU 1 SEYİT TORUN ÜNİVERSİTE İKTİSATÇI 

ORDU 2 MUSTAFA ADIGÜZEL ÜNİVERSİTE DOKTOR 

ORDU 3 İDRİS YILDIZ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 

ORDU 4 İSA YAZICI LİSE İŞLETMECİ 

ORDU 5 OSMAN GÜNGÖR YÜKSEKOKUL İŞADAMI 



OSMANİYE 1 NİHAT ÇERÇİ YÜKSEK LİSANS ÖĞRETMEN 

OSMANİYE 2 MURAT KOLUÇOLAK YÜKSEK LİSANS MÜHENDİS 

OSMANİYE 3 SERPİL DÜZGÜN LİSE EV HANIMI 

OSMANİYE 4 HATİCE ERDUR YÜKSEKOKUL EMEKLİ 



RİZE 1 KENAN BIYIK ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 

RİZE 2 TAHSİN OCAKLI ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 

RİZE 3 CANDAN EYÜBOĞLU ÜNİVERSİTE EMEKLİ 



SAKARYA 1 ENGİN ÖZKOÇ ÜNİVERSİTE İŞADAMI 

SAKARYA 2 HÜSEYİN AVNİ ŞAHİN LİSE MÜTEAHHİT 

SAKARYA 3 ERDOĞAN ISIR ÜNİVERSİTE ESNAF 

SAKARYA 4 AYHAN BAL ÜNİVERSİTE SERBEST 

SAKARYA 5 ELİF ASİYE BAŞER YÜKSEK LİSANS ULUSLARARASI İLİŞKİLER 

SAKARYA 6 AYŞE KILIÇ ÜNİVERSİTE EMEKLİ 

SAKARYA 7 ENİS CEYLAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 



SAMSUN 1 KEMAL ZEYBEK LİSE İŞADAMI 

SAMSUN 2 HAYATİ TEKİN ÜNİVERSİTE MİMAR 

SAMSUN 3 NESLİHAN HANCIOĞLU ÜNİVERSİTE EMEKLİ 

SAMSUN 4 MÜŞFİK VEYSEL ERDOĞAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 

SAMSUN 5 ŞABAN SEVİNÇ ÜNİVERSİTE GAZETECİ 

SAMSUN 6 FATMA NECİLE ÇOKAY ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ 

SAMSUN 7 ATIF TOMRUKÇU YÜKSEK LİSANS MÜHENDİS 

SAMSUN 8 ŞEVKİ YILMAZ İLKOKUL MÜTEAHHİT 

SAMSUN 9 MEHMET ATALAY ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ 



SİİRT 1 FIRAT SOYSAL LİSE SERBEST 

SİİRT 2 CİNDİ EREN LİSE EMEKLİ 

SİİRT 3 KAMİLE BALCI LİSE ANTRENÖR 



SİNOP 1 BARIŞ KARADENİZ ÜNİVERSİTE EKONOMİST 

SİNOP 2 MUSTAFA ACUN LİSE EMEKLİ 



SİVAS 1 ALİ AKYILDIZ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 

SİVAS 2 HAYDAR GÖLBAŞI YÜKSEK LİSANS ÖĞRETİM ÜYESİ 

SİVAS 3 ULAŞ KARASU ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 

SİVAS 4 BAKİ ÇOBAN ÜNİVERSİTE DOKTOR 

SİVAS 5 İSMAİL ŞAHİN ÜNİVERSİTE AVUKAT 



ŞANLIURFA 1 ALİ MURAT BUCAK LİSE TİCARET 

ŞANLIURFA 2 HASAN OĞUL ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN 

ŞANLIURFA 3 RESUL BEBE ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN 

ŞANLIURFA 4 SEDAT SAĞIR ÜNİVERSİTE İŞADAMI 

ŞANLIURFA 5 İSMAİL BAHÇACI ÜNİVERSİTE EMEKLİ 

ŞANLIURFA 6 MAHMUT HAN ŞAHİN LİSE SERBEST 

ŞANLIURFA 7 AKİLE YEKTAŞ LİSE HEMŞİRE 

ŞANLIURFA 8 MUZAFFER YİĞİTBAŞI LİSE GAZETECİ 

ŞANLIURFA 9 KEMAL EŞSİZ LİSE ESNAF 

ŞANLIURFA 10 AHMET HELVACI LİSE SERBEST 

ŞANLIURFA 11 LÜTFÜ KÜÇÜKBAYRAK LİSE ÇİFTÇİ 

ŞANLIURFA 12 CANER ÇAMLIBEL ORTAOKUL SERBEST 



ŞIRNAK 1 ABDULLAH GÜKÇE ORTAOKUL SERBEST 

ŞIRNAK 2 AGİT AYKUT İLKOKUL SERBEST 

ŞIRNAK 3 HAVA ADİYAMAN İLKOKUL EV HANIMI 

ŞIRNAK 4 ŞAHİN ZİREK İLKOKUL SERBEST 



TEKİRDAĞ 1 FAİK ÖZTRAK ÜNİVERSİTE EKONOMİST 

TEKİRDAĞ 2 CANDAN YÜCEER ÜNİVERSİTE DOKTOR 

TEKİRDAĞ 3 EMRE KÖPRÜLÜ ÜNİVERSİTE AVUKAT 

TEKİRDAĞ 4 İLHAMİ ÖZCAN AYGUN YÜKSEK LİSANS MÜHENDİS 

TEKİRDAĞ 5 ARZU MANDALI SUCU YÜKSEK LİSANS YÖNETİCİ 

TEKİRDAĞ 6 ŞERAFETDİN TERZİ ÜNİVERSİTE EMEKLİ 



TOKAT 1 ORHAN DÜZGÜN ÜNİVERSİTE DOKTOR 

TOKAT 2 GÜLPERİ COŞAR ÜNİVERSİTE EMEKLİ 

TOKAT 3 MİNE BAŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT 

TOKAT 4 SİNAN YAVUZ YAVAŞ YÜKSEK LİSANS MÜHENDİS 

TOKAT 5 TAHİR YILDIRIM LİSE EMEKLİ 



TRABZON 1 HALUK PEKŞEN ÜNİVERSİTE AVUKAT 

TRABZON 2 ALİ TÜREN ÖZTÜRK YÜKSEK LİSANS MÜHENDİS 

TRABZON 3 AHMET KAYA ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 

TRABZON 4 MURAT ÖZÇİLİNGİR ÜNİVERSİTE ESNAF 

TRABZON 5 YAVUZ KARAN ÜNİVERSİTE İŞLETMECİ 

TRABZON 6 MUSTAFA AYDIN ÜNİVERSİTE UZMAN 



TUNCELİ 1 SANİYE BARUT ÜNİVERSİTE AVUKAT 

TUNCELİ 2 GÜRSEL EROL LİSE SERBEST 



UŞAK 1 ÖZKAN YALIM LİSE SERBEST 

UŞAK 2 İSMET AKIN ÜNİVERSİTE İŞADAMI 

UŞAK 3 MUSTAFA AYDIN ÜNİVERSİTE VETERİNER 



VAN 1 NADİR KARTAL ÜNİVERSİTE ECZACI 

VAN 2 ERKAN NÜKTE ÜNİVERSİTE ECZACI 

VAN 3 GÜRGİN ASLAN YÜKSEKOKUL TEKNİKER 

VAN 4 HATİCE GÜLENOĞLU LİSE SERBEST 

VAN 5 GÜLCAN İNCE LİSE SERBEST 

VAN 6 HAYRULLAH IRTAK LİSE ESNAF 

VAN 7 ABUBEKİR YEŞİLOVA ÜNİVERSİTE SOSYOLOG 

VAN 8 MUHTAR ERDOĞAN LİSE SERBEST 



YALOVA 1 MUHARREM İNCE ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN 

YALOVA 2 MURAT OCAK ORTAOKUL SERBEST 



YOZGAT 1 HASAN ASLAN NURDOĞDU ÜNİVERSİTE İŞADAMI 

YOZGAT 2 ZEYNEP KILINÇARSLAN LİSE İŞKADINI 

YOZGAT 3 GÜLHANIM CEYLAN YÜKSEKOKUL EMEKLİ 

YOZGAT 4 HATİCE AÇIKGÖZ LİSE EV HANIMI 



ZONGULDAK 1 ŞERAFETTİN TURPCU ÜNİVERSİTE MİMAR 

ZONGULDAK 2 ÜNAL DEMİRTAŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT 

ZONGULDAK 3 DENİZ YAVUZYILMAZ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS 

ZONGULDAK 4 HARUN AKIN LİSE İŞADAMI 

ZONGULDAK 5 ALİ İHSAN KÖKTÜRK ÜNİVERSİTE AVUKAT 
 
Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2016, 22:47

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
MUSTAFA..KAPTAN
MUSTAFA..KAPTAN - 4 yıl Önce

SAYIN.ERDOĞAN..ARKADAŞIMIZA.BU.BAŞARILARININ.DEVEMINI.TEMENNI.EDER.HER.DAIM..YANINDA.VE.SAVUNUCUSU..OLDUĞUMUZU.ARZEDERIM..SAYGILAR

SIRADAKİ HABER