BİZİMDE BİR CUMHURBAŞKANI ADAYIMIZ OLACAK!..

Özcan Pehlivanoğlu Yeni bir gündem yaratacak makalesini kaleme aldı. Pehlivanoğlu “İzmir'den Cumhurbaşkanı adayımız olacak” diye yazdı.

BİZİMDE BİR CUMHURBAŞKANI ADAYIMIZ OLACAK!..

2023 e adam adım giden ülkemizde önemli gelişmelerin başlangıcı olacak Genel Seçimi ve Cumuhur Başkaşkanlığının tek adam sistemi nin ya tamam ya da devam deneceği günlere yaklaşırken seçim ve sistem tartışmaları gündeme düşmeye başladı.

İŞTE ÖZCAN PEHLİVANOĞLU NUN O YAZISI İLK PAMUOVAHABER DE YAYINLANIYOR.

“Türk Milleti 2023 yılında önemli gelişmeler yaşayacak...

Ne mutlu ki, 2023 yılında Cumhuriyetimiz 100.yılına girecek ve geleceğimizi çok etkileyecek olan yeni bir cumhurbaşkanı seçeceğiz.

Bunun için bizim (ben de dahil) bir cumhurbaşkanı adayımız olacak!

Bu cumhurbaşkanı adayı sadece Türk milletinin desteğini bekliyor! Açıklanması için oranın buranın icazetine ihtiyacı yok...

Şimdi o sizlere yerli, milli, bağımsız ve bağlantısız olduğunu duyuruyor...

Türkiye Cumhuriyeti devletini ıslah yolu ile sadece Türk milleti için yeniden restore edeceğini söylüyor...

Türkiye'nin bütün kaynaklarını harekete geçirerek tüketimin frenleneceğini, israfa son verileceğini bununla beraber üretimin arttırılarak bununla birlikte tasarrufa yönelineceğini söylüyor.

Türk milletinin ve devletinin içte ve dışta itibarının korunacağını, işgal edilen (Ege'deki adalar) topraklarımızın işgalden kurtarılacağını ve milli (menfaatlerimizin korunduğu) bir dış politika izleneceğini belirtiyor.

Yoksulluğun ve yolsuzluğun sona erdiği bir refah ülkesi olması gereken Türkiye'yi birlikte inşa etmeyi teklif ediyor...

En büyük vaadi; herkesin görüşüne değer verilen bir katılımcı demokrasi anlayışının benimseneceği ve uygulanacağına ilişkin teklifleri...

Hukukun üstünlüğü ve yargının bağımsızlığı olmazsa olmazımız diye bizlere yani sizlere anlatıyor! Mafyatik ve narkotik güçlerle beraber onlarında dış güçlerle birlikte desteklediği bölücü (ve diğer benzer) terör unsurlarının yok edileceğini müjdeliyor...

Türkiye'yi "sığınmacı" adı altında işgal eden ve ettirenlerin oyununu bozup onları geldikleri yere göndereceğim ve böylece demografik tehlikeyi bertaraf edeceğim diye yüreğimize su serpiyor...

Bozulan ekonominin tekerlerini döndüreceğim, yoksullaşan halkı zenginleştireceğim ve sosyal adaleti sağlayacağım diyerek projeleriyle önümüze geliyor.

Ben "bölücüleri ve onların siyasi uzantılarını devlete ortak ettirmem" diyor...

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2022, 13:18

Mehmet

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER