banner392

AKP'liler CHP açıklamasına müdahale etti

TBMM’de önceki gün yaşanan gerginlik dün Adapazarı’na taşındı. AKP’li grup CHP açıklamasını engellemek istedi. CHP'lilere yumurta atan bir kişi etkisiz hale getirildi.

AKP'liler CHP açıklamasına müdahale etti

CHP Sakarya İl Örgütü’nün TBMM’de yaşanan olaylar sonrasında dokunulmazlığının kaldırılması istemiyle fezleke hazırlanan ve hakkında milyonluk hakaret davası açılar Engin Özkoç’a destek amacıyla düzenlediği basın açıklamasıAKP’liler engellemek istedi.

YUMURTALI SALDIRGAN GÖZALTINDA
CHP binasının karşısına toplanan bir grup AKP’li Engin Özkoç aleyine sloganlar atarkan, kalabalıktan biri CHP’lere yumurta attı. CHP’liler tarafından etkisiz hale getirilen bu kişi polis tarafından alınarak götürüldü.

PROTESTO ARASINDA AÇIKLAMA
Polisin araya girmesinden sonra basın açıklaması yapılabildi. İl Başkanı Ecevit Keleş’in açıklaması sırasında yolun karşısında duran grup sloganlarla protestosuna devam etti.

YÜCE’YE AĞIR ELEŞTİRİ
Açıklamasında Engin Özkoç’un yanında olduklarını belirten İl Başkanı Ecevit Keleş, önceki gün Özkoç ve CHP’den ‘insan artıkları’ diye söz eden Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’yi ağır dille eleştirdi.

Ecevit Keleş, basın açıklamasında şunları kaydetti:
"Dün AKP Genel Başkanının Genel Başkanımız hakkında sergilediği ve artık kendisiyle özdeşleşen seviyesiz üslubunun yeni bir örneği tüm Türkiye’nin gözleri önünde gerçekleşti. Bu hakaret dolu görüntüleri parti logolarıyla servis edenler bunları görmezden gelip haysiyet cellatlığına soyunmaya cüret ediyorlar, tek başına bu bile AKP seviyesizliğinin bir örneği olarak önümüzde durmakta.
Yunan işgali başarısız oldu diye üzülen, kurtuluş mücadelemizde İngiliz saflarında olan 6. Filoyu kıble yapıp namaz kılan ağa babalarınız Cumhuriyet Halk Partisi’ni inandıklarını söylemekten alıkoyamamışken sizler vız gelirsiniz.
Sizin çakma milliyetçiliğinize, sahte millet sevginize önce içinizdekiler inanmıyor, bu kavramların sizin için saray düzenini sürdürmenin basit argümanları olduğunu görüp sizi terk ettiler. Sizde görüyorsunuz ve panikliyorsunuz biliyoruz; evet gidiyorsunuz hazırlanın ! HESAP VAKTİ YAKLAŞIYOR !

SARAYDAN İŞARET GELMEDEN ADIM ATAMAYANLARSINIZ
Dünyanın en çok çay içen ülkesinde ÇAYKUR’u zarar ettirme başarısını gösteren liyakatsizlerin Büyükşehir Belediye Başkanı olarak kendisini ödüllendirene yaranma çabası malumumuzdur. Aynı liyakatsizlerin kendi yardımcısını bile seçemeyip dışarıdan atamasını beklediğine bu süreçte düştüğü komik duruma hep birlikte şahit olduk.
Sizler yandaş medyanız, besleme STK larınız, liyakatsiz kadrolarınızla iki dudaktan bir kelam çıkmadan adım atamayan koltuğa güç veren değil koltuktan güç alansınız, benliklerini ve belleklerini dahası kendi varlıklarını hiçe sayanlarsınız.

ALIŞACAKSINIZ, İSTEMESENİZ DE ALIŞACAKSINIZ
Alışacaksınız beyler, bayanlar alışacaksınız. Küfredince küfredilmeye, insanları horlayınca horlanmaya, dışlayınca dışlanmaya alışacaksınız. Alışacaksınız ve alışmalısınız ki ötekileştiren, kendini üstte gören egonuz sıfırlansın.
Cumhuriyet Halk Partisi tüm üye ve örgütleriyle tıpkı geçmişte olduğu gibi bugün ve yarında inandıklarını söylemekten, yapmaktan geri durmayacak ve siz BUNA DA ALIŞACAKSINIZ!"

Haber: medyayazar.com

Mehmet

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner395

banner396

banner393

banner394