banner400

Kendi Acı Haberimi Yazıyorum. Annemi kaybettim

Ben Annemi kaybettim. Annem dün yaşıyordu. Bugün Uçtu gitti. Kuşlar gibi, Melekler gibi gökyüzüne çıktı. Onu gökyüzüne uğurlarken yalnız bırakmayan binlerce tanıdık. Dost ve annemin sevenlerine öncelikle Çok Teşekkür ediyoruz.

Kendi Acı Haberimi Yazıyorum. Annemi kaybettim

Bir kere daha şünü gördük ki. Annem bu dünyada yaşarken boş durmamış dolu dolu yayamış. İnsanlara yardım elini uzatmış. İnsanları sevmiş, insanları saymış ve bugüne kadar çok sevap kazanmış. Çok dost kazanmış.

Çok arkadaş kazanmış ve tüm dostları onu giderken yalnız bırakmadılar.

SAHURDA ACI HABER GELDİ.

Annem 90 yaşında bir Anadolu Kadınıydı. Gençliğinde bir erkeğin bile yapamayacağı işleri yapardı. Köyde Kışlık odunları balta ile keser, öküz arabaları ile iki öküzü koşor eve getirirdi.

Son Baharda tarlaları sürer buğdayı, yulafı dikerdi. Annem 12 saat çalışır. Dinlemek diye bir eylem bilmez Hatta Yemek Neden yiyoruz. Keşke yemek yeme işi olmasa da işlerimiz yarım kalmasa derdi.

Annem bugün bizi terk etti. Annem 15 gündür Yoğun bakım diye yatırıldığı boğazına soktukları hortumdan kurtuldu. Anem bugün özgürlüne kavuştu. Annem Bugün sabaha karşı Hakkın Rehmetine kavuştu. Acı Habar Tam Savhur Yemeğinde bize duyuruldu.

DÜN ANNEM BİZE ANLATAMADI.

Dün Annemi görmek için kiz kardeşimle Hastaneye gittik. Son günlerini yaşıyordu. Durumu iyi görünmüyor bizi terk edeceği belli oluyordu. Görüş için Sade beni kabul ettiler. Ancak Annem gözlerine açmıyor. Başını çeviremiyor. Tepki veremiyordu. Ben anneme hikayeler anlatmaya çalıştım. Ama bir tepki vermedi. Bunun üzerine Orada bulunan genç bir hanım doktordan kız kardeşimin de annemi görmesi için rica etim. Olmaz “Biz tek kışı alıyoruz” dedi. Ben, “o zaman kendi süremden ona vereyim. Yeterki o da annemizi görsün. Belki yarın sabah Annemi göremeyiz. Onu son defa gormuş olalım” dedim. Yine kabul etmedi. Ve ben ne kadar israr ettiysem olmaz dedi. Hatta “Beni şikayet et. İstersen sana kimliğimi de vereyim” dedi. Ben de görüşmeyi sonlandırdım Başhekime gittim baş hekim yerinde yoktu.

BENİM ANNEM ÖLDÜ ŞİMDİ

Bugün Binlerce eş dost Benim Annemi son yolculuğunda yalnız bırakmadılar. Bu sabah saat 06.00 da Annemin ölüm haberi geldikten sonra İlk iş olarak Pamukova Belediye Başkanımız Güven Övün’ü telefonla aradım ve Başkan “Sabah erken saatlerde çalışanlarına talimat verdi. Ve bizim Cenaze işlerimizin büyük bir bölümünü güzel bir şekide organize ettiler.

Bugün öğleden sonra Elperek Mahlalesi Camisinde kılanan cenaze namazından sonra Yukarı Mezerlığına Mermuh Bababın yanına defnedilen annemi ebediyete uğurladık.

Eskiyyayla eski muhtarlarıdan merhum Mehmet Yavuz’en eşi, Merhum Söfor Bahattin Yavuz’un annesi. Öğretmen Cemal Sağlam ve Mustafa Sağlamın ve  As subay Emre Sağlam’ın anne annesi, PTT en emekli Şükrü Sağlam’ın kayın velidesi, Nayim Yener’in Anne Annesi, Annem Selime Yavuz’u Bugun Ebediyete uğurladık.

Mehmet Yavuz,

BU ACI GÜNÜMÜZDE BİZİ YALNIZ BIRAKMAYAN, TANIDIK, EŞ DOST VE BİZİ SEVEN VE CENAZE TÖRENİMİZDE BİZLERİ YALNIZ BIRAKMAYAN TUM GÜZEL İNSANLARA SONSUZ TEŞEKKÜR EDİYOR VE HERKESE SAĞLIK VE HUZUR DOLU GÜNLER DİLİYORUZ.

ALTAKİ LİNKTEN 1000 DEN FAZLA MESAJİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN LÜTFEN

https://www.facebook.com/photo?fbid=10160404957793818&set=a.484765053817

TWİTTER ÜZERİNDEN MESAJLARA GÖRMEK İÇİ ALTAKİ LİKNİK TIKLAYIN

https://twitter.com/myavvuz54/status/1641284316784214016

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2023, 00:16

Mehmet

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER