Pamukovalı Yazarlarımız Kaymakam Beyi ziyaret ettiler

Pamukova’da Yeni çıkarttıkları Romanlarla bir anda gündem olan Büşra Özdemir ile Rabia Deniz Konuk bugün Kaymakam Mustafa Ünlüsoy'u ve İlçe Nüfus Müdürü Handan Mişe'yi makamlarında ziyaret ettiler.

Pamukovalı Yazarlarımız Kaymakam Beyi ziyaret ettiler

İlçe Nüfus Müdürü Handan Mişe Pamukovalı yazarları makamında karşıladı. Handan hanım Roman Yazarları Büşra Özdemir ile Rabia Deniz Konuk’un kitaplarını eline aldı dikkaktle inceledi ve Yazarları kitaplarından dolayı kutladı. Tebrik eti. Ve yazarlara çay ikramında bulundu. Sohbet etti ve onlarla fotoğraf çekildi.

Bir süre Nüfus Müdürü Handan hanımla sohbet eden genç yazarlar daha sonra Pamukova Kaymakamı Musatfa Ünlüsoy ü ziraret ettiler.

Mustafa Ünlüsoy Kardeşimin Eli Kikabı yazarı Büşra Özdemir ve Çilek Mevsimikitabı yazarı Rabia Deniz Konuktan kıtapları ile ilgili bilgiler aldı ve onları tebrik etti.

Yazarlar ise Kaymakam beye Romanları haktında detaylı bilgiler verdiler. Büşra Özdemir Raman yazmaya nasıl başladığını ve yazdığı Romanın basılmasından sonra çok mutlu olduğunu söyledi ve roman kahramanlarının tamamın halay olduğunu söyledi. “2. Kitabım yolda, Kitabımın yayınlanması için çalışmalara   başladım”dedi. Kaymakam beye “Kadeşimin eli” kitabını imzalayarak taktim etti.

“Çilek Mevsimi” kitabının yazarı Rabia Deniz Konuk ise “Benim kitabım seri Romanlar şeklinde olacak. Bundan sonra gelecek kıtaplarım ilk çıkan kitabımın devami şeklinde olacak” dedi.

Kaymakam bey iki yazarıda kutladı ve onlarla bir süre sohbet ettiler onlara çay ikram etti. Yazarlarla birikte fotoğraf çekildiler.

Mehmet

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER