26 Temmuz 2016 Salı

Başkan Cevat Keser meydanları terk etmiyor.

Muhsin Gür yeniden aday.

Elperek Mahalle Muhtarı Muhsin Gür, 30 Mart Yerel Seçimlerinde yeniden Elperek Mahallesi muhtar adayı olduğunu açıkladı.

04 Şubat 2014 Salı 23:27
Muhsin Gür yeniden aday.
banner163
Pamukova Elperek Mahallesi muhtarı olan ve görevine devam eden Muhsin Gür 2014 yerel seçimlerinde yeniden muhtar adayı olduğunu söyledi.

Gür: “30 Mart yerel seçimlerinde mahalleme hizmet vermeye devam etme kararı verdim. 2009 seçimlerinde mahalle halkımın tercihi ve destekleri sayesinde mahalleme muhtar seçildim. Geçen sürede mahalle halkımın destek ve yardımları sayesinde başarıl çalışmalar yaptık.

Görevim sırasında muhtarlık bürosunu sürekli açık tutarak asli görevmi en iyi şekilde yapmaya çalıştım. Hiçbir zaman telefonlarımı kapalı tutmadım. Gece gündüz açık olan telefonumdan 24 saat hizmet vermeye çalıştım.

Görevimi severek ve muhabbet içinde yaptığıma inanıyorum. Bu seçimlerde de yeniden tanıdık ve dostlarımın tavsiyeleri üzerine aday olmaya karar verdim.

Bir dönem daha hizmet edebilmem için mahalle halkımdan oy istiyorum. Beni yeniden seçtikleri takdirde muhtarlık sorumluluğu ve görevi olan hizmetlerimi daha iyi yapmaya devam edeceğim. “Yeni ve daha güzel hizmetler için adayım.  Bu vesile ile mahalleli ve Pamukova lı hemşehrilerime saygı ve sevgilerimi sunuyorum.” dedi. 

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ
ARŞİV

banner87

sanalbasin.com üyesidir

 

submit to reddit