Siyaset:
MHP GENEL MERKEZİ SAKARYA MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİNİ AÇIKLADI

İŞTE O LİSTE

 1. sıra: Zihni Açba (Yüksek Lisans/Esnaf)
2. sıra: Orhan Ünver (Üniversite/İnşaat Mühendisi)
3. sıra: Alirıca Acartürk (Üniversite/Avukat)
4. sıra: Hüsamettin Atasever (Üniversite/Tıp Doktoru)
5. sıra: İsmail Kamil Doğancı (Üniversite/İnşaat Mühendisi)
6. sıra: Gökhan Taşdeviren (Yüksek Lisans/İşadamı)

7. sıra: Serdar Çakan (Yüksek Lisans/İşadamı)  


BUDA TÜM TÜRKİYE ADAY LİSTESİ
ADANA 1 MEVLÜT KARAKAYA 
ADANA 2 MUHARREM VARLI 
ADANA 3 SEYFETTİN YILMAZ 
ADANA 4 ABDULKADİR YUVALI 
ADANA 5 ALİ AYDIN 
ADANA 6 ALİ DEMİR 
ADANA 7 DEMET ÇARDAK 
ADANA 8 SİNAN GÜL 
ADANA 9 MEHMET ALİ ARSLAN 
ADANA 10 ADEM GÜNDOĞAN 
ADANA 11 NESLİHAN UZUN 
ADANA 12 İSA AYANOĞLU 
ADANA 13 AYLA EMRAHOĞLU 
ADANA 14 BURAK YİĞENOĞLU 

ADIYAMAN 1 RECEP KILIÇ 
ADIYAMAN 2 EMİN ACAR 
ADIYAMAN 3 REMZİYE YAVUZ 
ADIYAMAN 4 AHMET KARA 

AFYON 1 MEHMET PARSAK 
AFYON 2 AZİZ ASLAN 
AFYON 3 FATİH ÇETİNKAYA 
AFYON 4 İSMAİL ELİBOL 
AFYON 5 ABDİL DEMİRAL 

AĞRI 1 MUSTAFA ÖRÜ 
AĞRI 2 BİLAL YAŞAR 
AĞRI 3 MURAT ÇİFTÇİ 
AĞRI 4 MEHMET YILDIRIM 

AMASYA 1 MEHMET SARI 
AMASYA 2 SADIK ASLAN 
AMASYA 3 TURAN GÜRDOĞAN 

ANKARA (1) 1 YILDIRIM TUĞRUL TÜRKEŞ 
ANKARA (1) 2 ZÜHAL TOPÇU 
ANKARA (1) 3 MUSTAFA ERDEM 
ANKARA (1) 4 ERKAN HABERAL 
ANKARA (1) 5 NEVZAT AYPEK 
ANKARA (1) 6 BİRCAN AKYILDIZ 
ANKARA (1) 7 SULTAN GÜNDÜZ 
ANKARA (1) 8 AYŞE SİBEL ERSOY 
ANKARA (1) 9 İBRAHİM ÇİFTÇİ 
ANKARA (1) 10 AYTAÇ ÖZEL 
ANKARA (1) 11 ESİN GÜREL 
ANKARA (1) 12 ŞENER BEŞİROĞLU 
ANKARA (1) 13 ŞAHİN ÖNALAN 
ANKARA (1) 14 UMUTCAN GÜNER KAYA 
ANKARA (1) 15 ALİ KELEŞ 
ANKARA (1) 16 ÜLKÜ GÖK GÜVEN 
ANKARA (1) 17 PINAR GÜNSEVEN GÜLSOY 
ANKARA (1) 18 İBRAHİM KUŞ 

ANKARA (2) 1 ŞEFKAT ÇETİN 
ANKARA (2) 2 MUSTAFA MİT 
ANKARA (2) 3 HAMİT AYANOĞLU 
ANKARA (2) 4 YAŞAR YILDIRIM 
ANKARA (2) 5 MEHMET DAMAR 
ANKARA (2) 6 GÜL GÜLSER KILIÇARSLAN 
ANKARA (2) 7 MEHMET ALİ TANRIVERDİ 
ANKARA (2) 8 ALPARSLAN SUCU 
ANKARA (2) 9 TAYFUN ÜNAL 
ANKARA (2) 10 MELTEM HATİCE ULUÇ 
ANKARA (2) 11 HİKMET DURGUT 
ANKARA (2) 12 TÜMER ZEYTİN 
ANKARA (2) 13 FATİH GÖZÜM 
ANKARA (2) 14 BAYRAMALİ TEMİZER 

ANTALYA 1 MEHMET GÜNAL 
ANTALYA 2 AHMET SELİM YURDAKUL 
ANTALYA 3 TARKAN AKILLI 
ANTALYA 4 ADEM USLU 
ANTALYA 5 CAFER UYAR 
ANTALYA 6 CENGİZHAN GÖKÖZ 
ANTALYA 7 TOLGA ALICI 
ANTALYA 8 GÖKHAN KURŞUNLU 
ANTALYA 9 METİN ÖZKAN 
ANTALYA 10 MUSTAFA ALPEREN EROL 
ANTALYA 11 NEŞE GÜL 
ANTALYA 12 HASAN BÖLÜCEK 
ANTALYA 13 GÜRAY PARLAK 
ANTALYA 14 TURGUT BUCAK 

ARTVİN 1 MUHAMMET ALTUNAL 
ARTVİN 2 RAFET ABAY 

AYDIN 1 ALİ UZUNIRMAK 
AYDIN 2 HAYRİ GÜLEÇ 
AYDIN 3 HÜSEYİN KARAGÖZ 
AYDIN 4 DENİZ DEPBOYLU 
AYDIN 5 FEVZİ KÖSE 
AYDIN 6 HİLMİ BOLATOĞLU 
AYDIN 7 KADRİ DÜLGER 

BALIKESİR 1 İSMAİL OK 
BALIKESİR 2 RECEP ÇETİN 
BALIKESİR 3 RAFET ÇETİNEL 
BALIKESİR 4 MEHMET DURAN 
BALIKESİR 5 ADNAN ÇELEBİ 
BALIKESİR 6 MEHMET AĞAR 
BALIKESİR 7 TUNCAY KILIÇ 
BALIKESİR 8 KEMAL GİRGİN 

BİLECİK 1 BAHATTİN ŞEKER 
BİLECİK 2 HÜSEYİN ŞENSOY 

BİNGÖL 1 HASAN KIZILBOĞA 
BİNGÖL 2 RAGIP TÜMEN 
BİNGÖL 3 MUHİTTİN SATIK 

BİTLİS 1 METİN TAŞDEMİR 
BİTLİS 2 ARİF ÖZER 
BİTLİS 3 MELİHŞAH BUDAK 

BOLU 1 ŞÜKRÜ GÜLEZ 

BURDUR 1 ALPARSLAN AHMET DURSUN 
BURDUR 2 ALİ İSRA GÜNGÖR 
BURDUR 3 METİN IŞILDAR 

BURSA 1 İSMET BÜYÜKATAMAN 
BURSA 2 KADİR KOÇDEMİR 
BURSA 3 TEVFİK TOPÇU 
BURSA 4 FEVZİ ZIRHLIOĞLU 
BURSA 5 FİKRET FİDAN 
BURSA 6 HASAN TOKTAŞ 
BURSA 7 ALİ HAYRİ OZAN 
BURSA 8 YÜKSEL SELÇUK TÜRKOĞLU 
BURSA 9 HATİCE DENİZ 
BURSA 10 ÇETİN ELMAS 
BURSA 11 YUSUF TURAN 
BURSA 12 GÜLTEN KAVUT SÜRÜCÜ 
BURSA 13 TİMUR ÖZDEMİR 
BURSA 14 ZAFER KARAKILIÇ 
BURSA 15 YÜKSEL OKUMUŞ 
BURSA 16 LEVENT ÇELİK 
BURSA 17 ENGİN ER 
BURSA 18 SAKİN KÖSEOĞLU 

ÇANAKKALE 1 İBRAHİM KÜRŞAT TUNA 
ÇANAKKALE 2 ENVER KOÇ 
ÇANAKKALE 3 SERDAR CAN 
ÇANAKKALE 4 GÜNAY UÇAR 

ÇANKIRI 1 RECEP DUMANLI 
ÇANKIRI 2 FEHMİ BÖLÜKBAŞI 

ÇORUM 1 VAHİT KAYRICI 
ÇORUM 2 AYBÜKE TOPÇUBAŞI EKİCİ 
ÇORUM 3 SAMİ ÇAM 
ÇORUM 4 ALİ AKCAN 

DENİZLİ 1 EMİN HALUK AYHAN 
DENİZLİ 2 CAFER BİRTÜRK 
DENİZLİ 3 ÜMİT BAHTİYAR 
DENİZLİ 4 İSMAİL YARIMCA 
DENİZLİ 5 ZAFER KAPLAN 
DENİZLİ 6 MEHMET FEVZİ YENİÇERİ 
DENİZLİ 7 ŞULE TÜRKASLAN 

DİYARBAKIR 1 MEHMET TEYYAR KARAKOÇ 
DİYARBAKIR 2 AYŞE ÖNEN 
DİYARBAKIR 3 FEVZİ YİĞİTKAN 
DİYARBAKIR 4 HASAN ÖZMEN 
DİYARBAKIR 5 RECEP DONAT 
DİYARBAKIR 6 MEHMET İDRİS 
DİYARBAKIR 7 ÖMER BOZKAYA 
DİYARBAKIR 8 ŞEYHMUS BİLİCİ 
DİYARBAKIR 9 MEHMET İÇLİ 

EDİRNE 1 GÜRSEL ŞİMŞEK 
EDİRNE 2 ŞENNUR YILDIRIM 

ELAZIĞ 1 YAVUZ TEMİZER 
ELAZIĞ 2 ABDURRAHMAN KIZGIN 
ELAZIĞ 3 MESUT AKSAN 
ELAZIĞ 4 MEHMET KARACA 

ERZİNCAN 1 ÜMİT ÖZKÖR 
ERZİNCAN 2 MUTLU ÖZDEMİR 

ERZURUM 1 KAMİL AYDIN 
ERZURUM 2 ERTÜRK ÇİMEN 
ERZURUM 3 ZEKAİ KAYA 
ERZURUM 4 SEYFULLAH HIZARCI 
ERZURUM 5 ÖMER DURUR 
ERZURUM 6 GÖKHAN ARSLAN 

ESKİŞEHİR 1 RUHSAR DEMİREL 
ESKİŞEHİR 2 KAYIHAN ÇAĞLAR 
ESKİŞEHİR 3 MUSTAFA KEMAL TEKİN 
ESKİŞEHİR 4 EMİNE EDİZGİL 
ESKİŞEHİR 5 TİMUR FARUK YATMAZ 
ESKİŞEHİR 6 AHMET MUHAMMED HIZLAN 

GAZİANTEP 1 ÜMİT ÖZDAĞ 
GAZİANTEP 2 ERTUĞRUL TOLGA ORHAN 
GAZİANTEP 3 SERVET DEMİR 
GAZİANTEP 4 FEVZİ KOÇOĞLU 
GAZİANTEP 5 SERMET ATAY 
GAZİANTEP 6 HÜSEYİN CÜNEYT AYATA 
GAZİANTEP 7 ÖMER OĞUZ 
GAZİANTEP 8 KENAN ÇAKIR 
GAZİANTEP 9 MEHMET DEMİR 
GAZİANTEP 10 ÖMER YILMAZ 
GAZİANTEP 11 MEZİNE SIRAKAYA 
GAZİANTEP 12 SERDAR ÖNEL 

GİRESUN 1 ORHAN ERZURUM 
GİRESUN 2 ALİ KARADENİZ 
GİRESUN 3 BORA KILIÇ 
GİRESUN 4 HASAN YILMAZ 

GÜMÜŞHANE 1 MUSTAFA CANLI 
GÜMÜŞHANE 2 HACI MURAT BAL 

HAKKARİ 1 MEHMET AYHAN GÜNAYDIN 
HAKKARİ 2 ALİ KURTULUŞ ÖNCÜL 
HAKKARİ 3 BARIŞ CENGİZBAY 

HATAY 1 ADNAN ŞEFİK ÇİRKİN 
HATAY 2 CELALETTİN YAVUZ 
HATAY 3 METE ASLAN 
HATAY 4 MEHMET AKİF TERZİ 
HATAY 5 İBRAHİM GÜL 
HATAY 6 HÜSEYİN BAĞRIYANIK 
HATAY 7 MEHMET BİÇER 
HATAY 8 FERHAT KÜÇÜKLER 
HATAY 9 SIDIKA DİLAVER ERYILMAZ 
HATAY 10 ALPARSLAN ATEŞ 

ISPARTA 1 NURİ OKUTAN 
ISPARTA 2 HÜSEYİN AVNİ BIÇAKLI 
ISPARTA 3 AHMET ZİYA NUHOĞLU 

MERSİN 1 OKTAY ÖZTÜRK 
MERSİN 2 BAKİ ŞİMŞEK 
MERSİN 3 ALİ ÖZ 
MERSİN 4 MEHMET KARA 
MERSİN 5 TOLGA ARSLAN 
MERSİN 6 GÜRCAN KASAP 
MERSİN 7 ALİ YÜCELEN 
MERSİN 8 NİHAT ÖZEN 
MERSİN 9 MEHMET ALİ GÖKMEN 
MERSİN 10 ALİ RIZA BOZKURT 
MERSİN 11 ÖZGÜR ÖZCAN 

İSTANBUL1 1 EDİP SEMİH YALÇIN 
İSTANBUL1 2 İZZET ULVİ YÖNTER 
İSTANBUL1 3 UYGAR SUPHİ AKTAN 
İSTANBUL1 4 AHMET TURGUT 
İSTANBUL1 5 ALPER ÇAĞRI YILMAZ 
İSTANBUL1 6 MEHMET KILIÇ 
İSTANBUL1 7 MEHMET HANEFİ BOSTAN 
İSTANBUL1 8 BAYBORA CİHAN KAHVECİ 
İSTANBUL1 9 RASİM ACAR 
İSTANBUL1 10 NİHAL AĞCA 
İSTANBUL1 11 SABRİ ŞENEL 
İSTANBUL1 12 ALPER KAAN BORAN 
İSTANBUL1 13 DURSUN ÇOLAK 
İSTANBUL1 14 ZEKİ BULUT 
İSTANBUL1 15 İSMAİL HAKKI ALTUN 
İSTANBUL1 16 UMUR ARIKAN 
İSTANBUL1 17 BÜLENT BUZ 
İSTANBUL1 18 ABDULLAH AKKAYA 
İSTANBUL1 19 AHMET ŞAHİN 
İSTANBUL1 20 HASAN TÜFEKÇİ 
İSTANBUL1 21 İSMET KOÇAK 
İSTANBUL1 22 REZZA NESLİHAN VURAL BALCI 
İSTANBUL1 23 SEMA BARLIN 
İSTANBUL1 24 AYDIN İŞKUR 
İSTANBUL1 25 BAHRİ BİLALOĞLU 
İSTANBUL1 26 ASLI ERGÜN 
İSTANBUL1 27 ÖMER FARUK EKŞİ 
İSTANBUL1 28 FATİH ERYILMAZ 
İSTANBUL1 29 BAŞAR ÜNAL 
İSTANBUL1 30 EKREM DÜZGÜN 
İSTANBUL1 31 EMİNE SAADET KARLIBEL 

İSTANBUL2 1 EKMELEDDİN MEHMET İHSANOĞLU 
İSTANBUL2 2 CELAL ADAN 
İSTANBUL2 3 MURAT BAŞESGİOĞLU 
İSTANBUL2 4 ABDUL AHAT ANDİCAN 
İSTANBUL2 5 ÖZCAN PEHLİVANOĞLU 
İSTANBUL2 6 MEHMET ASLAN 
İSTANBUL2 7 BAŞBUĞ PINARBAŞI 
İSTANBUL2 8 ESRA SELİMOĞLU ŞENGÜL 
İSTANBUL2 9 FETİ YILDIZ 
İSTANBUL2 10 FÜSUN KAYAN ARDAMAN 
İSTANBUL2 11 GÜLRU VARDAR 
İSTANBUL2 12 AHMET ÖZYÜREK 
İSTANBUL2 13 ALİ DERİNDAĞ 
İSTANBUL2 14 MAHMUT MERT ERSİN 
İSTANBUL2 15 ALAADDİN ULUDAĞ 
İSTANBUL2 16 MUHAMMET EMİN ÖZKURT 
İSTANBUL2 17 CAN ALİ AKSU 
İSTANBUL2 18 NURETTİN ATALAY 
İSTANBUL2 19 NURHAN TOĞUÇ 
İSTANBUL2 20 FETİH AHMET ALPASLAN 
İSTANBUL2 21 OSMAN BÜYÜKKAYA 
İSTANBUL2 22 SEVGİ VARDARLI İNAL 
İSTANBUL2 23 MESUT CAN PAKOVA 
İSTANBUL2 24 OSMAN KAYGI 
İSTANBUL2 25 METİN KILIÇ 
İSTANBUL2 26 MUSTAFA YILMAZ 

İSTANBUL3 1 MERAL AKŞENER 
İSTANBUL3 2 ATİLA KAYA 
İSTANBUL3 3 İSMAİL FARUK AKSU 
İSTANBUL3 4 ARZU ERDEM 
İSTANBUL3 5 FUAT ÇAKIROĞLU 
İSTANBUL3 6 MEHMET MÜFTÜOĞLU 
İSTANBUL3 7 ERDEM KARAKOÇ 
İSTANBUL3 8 MURAT TÜRKMEN 
İSTANBUL3 9 HAYATİ ARKAZ 
İSTANBUL3 10 AYŞE BIÇAK 
İSTANBUL3 11 ALPASLAN ALPASLAN AKARSU 
İSTANBUL3 12 AHMET SAVAŞ ÇOLAK 
İSTANBUL3 13 BAHATTİN ŞENGÜL 
İSTANBUL3 14 IŞIL DAMLA ŞENER YAMANER 
İSTANBUL3 15 FAZLI YURDABAK 
İSTANBUL3 16 VOLKAN YILMAZ 
İSTANBUL3 17 HALİT TUNA 
İSTANBUL3 18 CELAL KARAPINAR 
İSTANBUL3 19 İSA İLYASOĞLU 
İSTANBUL3 20 GÖKHAN YAMANER 
İSTANBUL3 21 MESUT YILDIRIM 
İSTANBUL3 22 TAHİR PAK 
İSTANBUL3 23 HAKAN ÇORAK 
İSTANBUL3 24 BÜNYAMİN ÇİFTÇİ 
İSTANBUL3 25 AYTEKİN HORASAN 
İSTANBUL3 26 SEVİNÇ GÜMÜŞ 
İSTANBUL3 27 SERDAR ÖKTEM 
İSTANBUL3 28 DİDEM KARATAŞ 
İSTANBUL3 29 KAMİL AKSU 
İSTANBUL3 30 EKREM SARISOY 
İSTANBUL3 31 MERRİN HASİPOĞLU 

İZMİR1 1 OKTAY VURAL 
İZMİR1 2 ASLAN SAVAŞAN 
İZMİR1 3 SENEM KILIÇ 
İZMİR1 4 RECEP KÖK 
İZMİR1 5 SALAHATTİN ŞAHİN 
İZMİR1 6 FİGEN TOSUNOR 
İZMİR1 7 ALİ ONAR 
İZMİR1 8 HALİT DALGIÇ 
İZMİR1 9 HASAN ZEREK 
İZMİR1 10 NACİ DÜZ 
İZMİR1 11 DOĞAN VAROL 
İZMİR1 12 HÜSNÜ GÜRKAN SEÇKİNER 
İZMİR1 13 LÜTFİ KILIÇ 

İZMİR2 1 AHMET KENAN TANRIKULU 
İZMİR2 2 MURAT KOÇ 
İZMİR2 3 SÜEDA NESLİHAN ÇELİK 
İZMİR2 4 MURAT TAŞER 
İZMİR2 5 YALÇIN KOÇYİĞİT 
İZMİR2 6 HATİCE BÖLÜK 
İZMİR2 7 SERDAR MERSİN 
İZMİR2 8 MEHMET SALİH KADIOĞLU 
İZMİR2 9 TAŞKIN IŞIK 
İZMİR2 10 RECEP AKAN 
İZMİR2 11 SUAVİ TUNCAY 
İZMİR2 12 NURİ ÇİFTÇİ 
İZMİR2 13 TAHSİN KAYA 

KARS 1 TANER GÖKÇE 
KARS 2 MUHARREM YILDIZ 
KARS 3 YAŞAR AĞSU 

KASTAMONU 1 EMİN ÇINAR 
KASTAMONU 2 HAYATİ HAMZAOĞLU 
KASTAMONU 3 HAKAN ÇETİN 

KAYSERİ 1 YUSUF HALAÇOĞLU 
KAYSERİ 2 ALİ KİLCİ 
KAYSERİ 3 SÜLEYMAN KORKMAZ 
KAYSERİ 4 MUSTAFA ALKAN 
KAYSERİ 5 METİN SOYLU 
KAYSERİ 6 MEHMET ÖZMEN 
KAYSERİ 7 ESER TÜRKİSTANLI SAKA 
KAYSERİ 8 METE TAŞTAN 
KAYSERİ 9 SEVİM KOÇYİĞİT 

KIRKLARELİ 1 DERYA BULUT 
KIRKLARELİ 2 AYDIN ÇETİNER 
KIRKLARELİ 3 GÖKSEL OKUMUŞ 

KIRŞEHİR 1 CEMİL YILDIRIM TÜRK 
KIRŞEHİR 2 MUSTAFA ERKAL 

KOCAELİ 1 SAFFET SANCAKLI 
KOCAELİ 2 LÜTFÜ TÜRKKAN 
KOCAELİ 3 HİLAL ELMAS 
KOCAELİ 4 RIZA AĞDAĞ 
KOCAELİ 5 RUHİ ÇAVDAR 
KOCAELİ 6 KEMAL KÖSE 
KOCAELİ 7 NURDOĞAN KAÇAR 
KOCAELİ 8 İLHAN TAN 
KOCAELİ 9 SÜLEYMAN PEKİN 
KOCAELİ 10 DİJLE AKIN 
KOCAELİ 11 AHMET YEŞİL 

KONYA 1 MUSTAFA KALAYCI 
KONYA 2 MUSTAFA SAİT GÖNEN 
KONYA 3 SÜLEYMAN ŞENOL 
KONYA 4 HÜSEYİN OPRUKÇU 
KONYA 5 SEVİL SARGIN 
KONYA 6 ZÜHAL EKİCİ 
KONYA 7 ALPER GEDİK 
KONYA 8 BULDUK ÖZDEMİR 
KONYA 9 FARUK SONKAYA 
KONYA 10 HALİL AYHAN 
KONYA 11 ŞÜKRÜ PORTAKAL 
KONYA 12 HALİL AÇIL 
KONYA 13 OSMAN NURİ ATÇEKEN 
KONYA 14 TEMMUZ ŞEMİN 

KÜTAHYA 1 ALİM IŞIK 
KÜTAHYA 2 HÜSEYİN BALİ 
KÜTAHYA 3 ÖNDER KICIROĞLU 
KÜTAHYA 4 EROL ALPERTÜRK 

MALATYA 1 ARİF YILDIZ 
MALATYA 2 HAKAN YILMAZ 
MALATYA 3 GÜZÜN KOÇAK 
MALATYA 4 ÜBEYT AKÇİN 
MALATYA 5 HAKAN KALKAN 
MALATYA 6 MEHMET ALİ ÖZPOLAT 

MANİSA 1 ERKAN AKÇAY 
MANİSA 2 ZEYNEL BALKIZ 
MANİSA 3 HASAN ERYILMAZ 
MANİSA 4 YAŞAR COŞKUN 
MANİSA 5 MEHMET MEMİŞ 
MANİSA 6 OSMAN OKTAY 
MANİSA 7 MEHMET CEM ÇÖLLÜ 
MANİSA 8 GALİP KARAGÖZLER 
MANİSA 9 CEMAL MURAT ERİM 

KAHRAMANMARAŞ 1 FAHRETTİN OĞUZ TOR 
KAHRAMANMARAŞ 2 SEFER AYCAN 
KAHRAMANMARAŞ 3 HACI MUSTAFA TOMBULOĞLU 
KAHRAMANMARAŞ 4 EJDER ORUÇ 
KAHRAMANMARAŞ 5 FEHMİ KİRAZ 
KAHRAMANMARAŞ 6 FARUK ATLI 
KAHRAMANMARAŞ 7 ŞULE ARIKAN 
KAHRAMANMARAŞ 8 HASAN SEYİTHANOĞLU 

MARDİN 1 FİKRİ YAZAN 
MARDİN 2 DURAMETTİN MENGÜÇ 
MARDİN 3 ERKAN AYDIN 
MARDİN 4 HAYATİ ÜNAL 
MARDİN 5 ERCAN BÜKÜLMEZ 
MARDİN 6 TAYFUN TOPAK 

MUĞLA 1 MEHMET ERDOĞAN 
MUĞLA 2 PEYAMİ CİNAS 
MUĞLA 3 ASIM BAŞARAN 
MUĞLA 4 RAMAZAN KIVRAK 
MUĞLA 5 FERAT YÜKSEL 
MUĞLA 6 ARİF ZİYA KELOĞLU 

MUŞ 1 ABDURRAHMAN GÜMÜŞ 
MUŞ 2 TARKAN DEDE 
MUŞ 3 FATMA YILDIRIM 

NEVŞEHİR 1 MEHMET VAROL 
NEVŞEHİR 2 SAİT YÜKSEL 
NEVŞEHİR 3 MUSTAFA UĞUR 

NİĞDE 1 VEDAT BAYRAM 
NİĞDE 2 MURAT IŞIKLI 
NİĞDE 3 HAKAN ER 

ORDU 1 CEMAL ENGİNYURT 
ORDU 2 MURAT KAÇAK 
ORDU 3 HAKAN YAKIŞAN 
ORDU 4 ALİ İHSAN AYDIN 
ORDU 5 FARUK KÜTÜK 

RİZE 1 OSMAN CEM KAZMAZ 
RİZE 2 ÖMER ÖKTEN 
RİZE 3 EROL KABAOĞLU 

SAKARYA 1 ZİHNİ AÇBA 
SAKARYA 2 ORHAN ÜNVER 
SAKARYA 3 ALİ RIZA ACARTÜRK 
SAKARYA 4 HÜSAMETTİN ATASEVER 
SAKARYA 5 İSMAİL KAMİL DOĞANCI 
SAKARYA 6 GÖKHAN TAŞDEVİREN 
SAKARYA 7 SERDAR ÇAKAN

SAMSUN 1 ERHAN USTA 
SAMSUN 2 HÜSEYİN EDİS 
SAMSUN 3 AKIN ÜNER 
SAMSUN 4 MUSTAFA KESKİN 
SAMSUN 5 PINAR KILINÇ 
SAMSUN 6 OSMAN TEBER 
SAMSUN 7 KEMAL BOSTANCI 
SAMSUN 8 MEHMET AYHAN ACAR 
SAMSUN 9 AYTEN BAŞKAN YÜKSEL

SİİRT 1 ABDULLAH BAYRAM 
SİİRT 2 BEŞİR SEVİNÇ 
SİİRT 3 ERHAN ÖZGEN 

SİNOP 1 MUSTAFA MEFTUN ÇAĞLAR 
SİNOP 2 RAHMİ ÖZTÜRK 


SİVAS 1 CELAL DAĞGEZ 
SİVAS 2 OĞUZ ÖZDEMİR 
SİVAS 3 MUAMMER DEMİRCİ 
SİVAS 4 HAMİT ÖZKAN 
SİVAS 5 KADİR EĞRİ 

TEKİRDAĞ 1 BÜLENT BELEN 
TEKİRDAĞ 2 HAKAN ÖZGÜL 
TEKİRDAĞ 3 KAMİL GÜNAY 
TEKİRDAĞ 4 ARİF YALÇIN 
TEKİRDAĞ 5 İSMET FIÇICI 
TEKİRDAĞ 6 MUHAMMER VAROL

TOKAT 1 ABDURRAHMAN BAŞKAN 
TOKAT 2 HÜSEYİN ERKAN İKİKAT 
TOKAT 3 YÜCEL BULUT 
TOKAT 4 MUSTAFA AFŞİN ÜNVERDİ 
TOKAT 5 KÜBRA SEVER TAŞKIRAN 

TRABZON 1 KORAY AYDIN 
TRABZON 2 YAVUZ AYDIN 
TRABZON 3 HÜSEYİN ÖRS 
TRABZON 4 HASAN AKYÜZ 
TRABZON 5 HASAN SUİÇMEZ 
TRABZON 6 HİKMET YILMAZ

TUNCELİ 1 NAMIK DURSUN 
TUNCELİ 2 HIDIR BUDAK 

ŞANLIURFA 1 İBRAHİM ÖZYAVUZ 
ŞANLIURFA 2 İSMAİL BAĞIŞ 
ŞANLIURFA 3 MEHMET AYHAN 
ŞANLIURFA 4 MEHMET AKDENİZ 
ŞANLIURFA 5 MUSTAFA ÇİFTÇİ 
ŞANLIURFA 6 MURAT KAÇAK 
ŞANLIURFA 7 İSMAİL AKBULUT 
ŞANLIURFA 8 ŞERMİN ATAŞ 
ŞANLIURFA 9 İSMAİL TAŞ 
ŞANLIURFA 10 ÖMER ÇAĞLAR YILMAZ 
ŞANLIURFA 11 MAHMUT SUBAŞI 
ŞANLIURFA 12 MUSTAFA REMZİ KARATAŞ 

UŞAK 1 DURMUŞ YILMAZ 
UŞAK 2 GÖKHAN ÖZOĞUL 
UŞAK 3 MUHAMMET GÜR 

VAN 1 GÜLTEKİN ÇAVUŞOĞLU 
VAN 2 YAVUZ SELİM ÇAMUŞCU 
VAN 3 NECDET ÖZTÜRKÇÜ 
VAN 4 ÜMİT AKDAĞ 
VAN 5 MUSTAFA ALKOÇ 
VAN 6 CENGİZ ÇETİNÖZ 
VAN 7 EBRU BERKÖZ KARACA 
VAN 8 ÖMER KURTBEYOĞLU 

YOZGAT 1 SADİR DURMAZ 
YOZGAT 2 MEHMET ALİ ÇAKIR 
YOZGAT 3 SEYİT YÜCEL 
YOZGAT 4 YUSUF MERTOĞLU 

ZONGULDAK 1 ZEKİ ÇAKAN 
ZONGULDAK 2 YAVUZ ERKMEN 
ZONGULDAK 3 AHMET EMRE BAYRAMOĞLU 
ZONGULDAK 4 ŞEYMA ELMAS SONGÜR 
ZONGULDAK 5 MERAL DEMİRBAŞ 

AKSARAY 1 TURAN YALDIR 
AKSARAY 2 MUSTAFA TUĞRUL KARACAER 
AKSARAY 3 KILIÇASLAN EKİN 

BAYBURT 1 KARABEY KADRİ KARAOĞLU 
BAYBURT 2 TAMER KAYAALP 

KARAMAN 1 MEHMET URAL 
KARAMAN 2 MEHMET ALAGÖZ 

KIRIKKALE 1 SEYİT AHMET GÖÇER 
KIRIKKALE 2 HALİL ÖZTÜRK 
KIRIKKALE 3 MERİH KARAYOL 

BATMAN 1 TURAN AYTEK ÖNALP 
BATMAN 2 EDİP AÇIK 
BATMAN 3 SAMİ BİÇER 
BATMAN 4 CEMİL GÜZEL 


ŞIRNAK 1 MEHMET DUYGULU 
ŞIRNAK 2 NİZAR ZEYREK 
ŞIRNAK 3 SULTAN SEMRA ARSLAN 
ŞIRNAK 4 GÜNDÜZ ÖKTEN 

BARTIN 1 SEZAİ BİLGİN 
BARTIN 2 ORHAN ÖLÇEK 

ARDAHAN 1 BÜLENT ULUTAŞ 
ARDAHAN 2 ÖMER TEKOĞULLARI 

IĞDIR 1 İSA YAŞAR TEZEL 
IĞDIR 2 SEFER KARAKOYUNLU 

YALOVA 1 ÜNLEM ÜSTEL 
YALOVA 2 AHMET GENÇTÜRK 

KARABÜK 1 DURMUŞ YALÇIN 
KARABÜK 2 AYHAN AKBAŞ 

KİLİS 1 MUSTAFA YÜN 
KİLİS 2 MEHMET EMİN ERTUĞRUL 

OSMANİYE 1 DEVLET BAHÇELİ 
OSMANİYE 2 RUHİ ERSOY 
OSMANİYE 3 ELİF LOĞOĞLU 
OSMANİYE 4 MEHMET VURAL 

DÜZCE 1 ABDULLAH DANIŞMAZ 
DÜZCE 2 SUAT KONUK 
DÜZCE 3 DEMET GÜNDAY  
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Pamukova’da 24 Haziran Milletvekili ve Cumhurbaşkanı...
24 Haziran 27. Dönem Milletvekili Seçimi ve Cumhurbaşkanının 78 Sandıkta aldıkları Toplam oylar belli...

Haberi Oku